Mnoho kláves je nahrazeno anglickými výrazy, které odráží typické pocity uživatelů při jejich použití. Takže například na klávesa Backspace je označena Ooops! (česky: Jejky!), klávesa Enter se honosí nápisem Yes! I want it! (Ano! To chci!).

Klávesnice pro blondýnky

Vtipné popisky na klávesnici jsou bohužel jen v angličtině.

FOTO: Archiv, Novinky

Na klávesnici ale najdete také zkratky, které jsou často používané v SMS zprávách nebo na internetu. Jako například LOL (Loughing Out Loud, tedy zkratka používaná pro smích), ALI (nadšení - Absolutely Love It!) a další.

Číselník v pravé části klávesnice je ozdoben puntíky jako na kostkách domina. Všechny klávesy F jsou označeny velkým nápisem USELESS KEYS, což v překladu znamená zbytečné klávesy.

Klávesnice s vámi bude i mluvit

Součástí klávesnice je také speciální software, díky kterému s vámi počítač začne mluvit ženským hlasem. Podle tvůrců jako pravá blondýnka. Při stisknutí těch správných kláves uslyšíte rozverné Ooops!, zoufalé Help!, nebo naléhavé Yes! I want it!

Klávesnice pro blondýnky

Číselník v pravé části klávesnice je ozdoben puntíky jako na kostkách domina.

FOTO: Archiv, Novinky

Stejný software umožňuje hraní jednoduchých melodií pomocí kláves na číselníku. Celý program je samozřejmě ale možné vypnout, aby například nerušil kolegy ve vaší kanceláři.

Speciální klávesnice pro blondýnky může být vhodným dárek pro každého, kdo si ze sebe nebojí vystřelit. Problémem může ale být její pořizovací cena, která na českém trhu sahá těsně pod hranici dvou tisíc korun.