Hlavní obsah
Internetové kabely (ilustrační foto) Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky

T-Mobile srazil ceny internetu přes pevnou linku. Ale jen na půl roku

Společnost T-Mobile výrazně snížila ceny xDSL internetu, který je přijímán přes pevnou linku. U většiny tarifů je možné ušetřit až 40 % z původní ceny. Využít tuto nabídku mohou stávající i noví zákazníci, platit však bude pouze půl roku.

Internetové kabely (ilustrační foto) Foto: Ondřej Lazar Krynek, Novinky
T-Mobile srazil ceny internetu přes pevnou linku. Ale jen na půl roku

T-Mobile aktuálně nabízí v rámci xDSL sítí čtyři různé tarify, a to od 20 do 250 Mbit/s. Zatímco u toho základního je sleva pouze 25 %, v případě všech ostatních nabídek tvoří již citelně atraktivnějších 40 %.

Díky tomu je možné v ceníku narazit na paradoxní nabídku – cena 20 a 50 Mbit/s připojení totiž stojí úplně stejně, tedy konkrétně 299 Kč. Za 359 Kč je pak možné pořídit 100 Mbit/s, nejvyšší rychlost 250 Mbit/s pak případné zájemce vyjde na 479 Kč.

„Internet doma už dávno nemáme jen jako zdroj WiFi sítě pro naše telefony. Přes internet sledujeme televizi, využíváme streamingové služby, hrajeme on-line hry. Kapacita a rychlost v jednotkách megabitů už dnešním potřebám nestačí,“ prohlásil Zdeněk Spurný, manažer služeb pro domácnosti T-Mobile.

Tím jasně naznačil, že chce T-Mobile touto akcí svým zákazníkům ukázat, jaké jsou výhody daného připojení. „Proto chceme dát zákazníkům možnost vyzkoušet si rychlejší připojení k internetu za speciální cenu,“ doplnil Spurný.

Všude nemusí být rychlý internet dostupný

Výše uvedené ceny platí jen v případě prvního půlroku používání, následně začnou platit standardní ceny, které jsou uvedeny v tabulce na konci článku. Zákazník má nicméně možnost tarif v průběhu smlouvy bez sankcí změnit, například na nižší rychlost, která je levnější.

Akce platí na nově uzavřené smlouvy a tarifní změny až do konce května 2020, výjimku představují pouze zákazníci s tzv. Smlouvu významného zákazníka či Rámcovou smlouvu. Ve všech lokalitách ale nemusí být nabízené rychlosti dostupné, nejprve je tedy konkrétní nabídku nutné ověřit u samotného operátora.

Nabídka xDSL připojení od T-Mobilu
TarifPřenosová rychlostAkční cenaStandardní cenaSleva
Pevný internet SAž 20 Mbit/s299 Kč399 Kč25 %
Pevný internet MAž 50 Mbit/s299 Kč499 Kč40 %
Pevný internet L Až 100 Mbit/s359 Kč599 Kč40 %
Pevný internet XLAž 250 Mbit/s479 Kč799 Kč40 %


Může se vám hodit na Firmy.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků