Hlavní obsah
Nový Kalendář od společnosti Seznam.cz Foto: Seznam.cz

Seznam.cz spustil novou službu Kalendář

Společnost Seznam.cz spustila novou službu Kalendář, kterou budou moci uživatelé využívat podobně jako další služby české internetové jedničky zadarmo. Dostupná bude ve službě E-mail.cz, kde si lidé budou moci vytvořit nové i opakované události, zakládat další kalendáře a sdílet je s přáteli, rodinou či kolegy.

Nový Kalendář od společnosti Seznam.cz Foto: Seznam.cz
Seznam.cz spustil novou službu Kalendář

„Nástroj pro plánování nabízí zobrazení od denní agendy až po roční přehled. V týdenním rozsahu je k dispozici také náhled na aktuální počasí, zobrazují se významné dny a státní svátky. Zcela nová funkce zvaná Plánování akcí umožňuje pohodlné zorganizování událostí, kdy mohou všichni účastníci hlasovat o termínu, který jim nejvíce vyhovuje,“ vyzdvihl hlavní přednosti služby David Finger, produktový manažer služby Email.cz.

Podle něj se nový Kalendář bude snažit uživatelům nabídnout maximální uživatelskou srozumitelnost a jednoduchou obsluhu, což jsou prvky, které nabízí i další služby Seznamu. „Kalendář nabízí například export a import událostí z a do Seznam.cz Kalendáře. Lze jej také napojit na tzv. klienty typu Microsoft Outlook nebo do nativních klientů v mobilních telefonech. Pro některé z nich je ovšem prozatím nutné využít pluginy třetích stran,“ prohlásil produktový manažer.

Nový Kalendář od společnosti Seznam.cz

Foto: Seznam.cz

„Kalendář mohou zcela zdarma využívat všichni, kteří mají svou e-mailovou adresu u Seznamu, přičemž události je samozřejmě možné přijímat i odesílat na adresy jiných poskytovatelů,” doplnil Finger s tím, že jeho tým zároveň pracuje na nových Email.cz mobilních aplikacích, kde bude kalendář nově integrovaný. Jeho použití tak bude velmi jednoduché i v telefonech.

Nový Kalendář od společnosti Seznam.cz můžete vyzkoušet zde.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků