Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Miloslav Fišer, Novinky

S novými počítači a tablety se roztrhne pytel. Už za měsíc

Už zkraje ledna se očekává příval technologických novinek. V USA totiž stejně jako každý rok odstartuje největší světový veletrh spotřební a výpočetní elektroniky International Consumer Electronics Show (CES). Na něm budou výrobci odhalovat novinky pro rok 2020.

Ilustrační foto Foto: Miloslav Fišer, Novinky
S novými počítači a tablety se roztrhne pytel. Už za měsíc

CES 2018 se bude konat tradičně v americkém Las Vegas, a to konkrétně od úterý 7. do pátku 10. ledna. První tiskové konference jednotlivých společností nicméně startují už o dva dny dříve.

Prim by na nadcházejícím ročníku měly hrát nové počítače a tablety. Kromě nich však budou k vidění také nejrůznější multimediální centra, fotoaparáty či televizory. Stranou nezůstane ani nejrůznější příslušenství, a to nejen pro počítače, ale také pro automobily.

V nemalé míře by měly být na veletrhu zastoupeny také různé sportovní disciplíny. A není se čemu divit, chytrá elektronika – tedy nejrůznější fitness náramky, ale například i sofistikované inteligentní váhy – hrají ve světě sportu stále větší roli.

Podle doposud zveřejněných plánů navštíví CES 2020 na 50 tisíc profesionálů ze zhruba 150 zemí světa. Veletrh pořádá asociace Consumer Technology Association (CTA), která dříve vystupovala pod zkratkou CEA. Jde o největší akci svého druhu. Loňský ročník navštívilo na 200 tisíc lidí.

Novinky.cz nebudou na veletrhu chybět a stejně jako v loňském roce budou přinášet informace o těch nejzajímavějších technických novinkách přímo z Las Vegas.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků