Hlavní obsah

Piráti za 20 korun prodávají falešný film Spiderman 3

Podvodníci začali v Číně houfně nabízet velmi očekávaný hit Spiderman 3. Na ulicích jej nabízejí za 10 yuanů, tedy asi 20 korun. Podle Sony se však nejedná o kopii tohoto filmu, ale o jeho předchůdce, tedy titul Spiderman 2.

Piráti za 20 korun prodávají falešný film Spiderman 3

Videonahrávka na DVD se navíc vyznačuje mizernou kvalitou, dodali zástupci vydavatelství Sony Pictures Entertainment.

DVD s dílem Spiderman 3 je údajně prodáváno v obalu s obrázkem hlavního hrdiny v černém obleku. Jako herci jsou uvedeni Tobey Maguire a Kirsten Dunst.

Po spuštění v DVD přehrávači však divák sleduje starý film z roku 2001 "Earth vs. The Spider", do něhož byl obsazen například Dan Aykroyd.

Sony uvedla, že zatím nenašla v čínských ulicích žádnou DVD kopii jejího posledního trháku Spiderman 3. Firma si je zatím jistá, že se tento film nenachází ani na internetu.

Také podle prodejců DVD je na získání pirátské nahrávky Spidermana 3, ať už na fyzickém nosiči nebo digitálně ze světové sítě "velmi brzy". Film byl totiž k dnešnímu datu uveden pouze v japonských a evropských kinech, v zámoří se objeví až příští týden.    

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků