Hlavní obsah

On-line hry: eSuba představila svou hvězdnou FIFA sekci

Po rozpadu česko-slovenské Counter-Strike: Source divize Reason Gaming nezbylo na tuzemské scéně moc týmů či hráčů, kteří by dokázali konkurovat evropské elitě, a proto je potřeba uvítat s otevřenou náručí každý projekt, jenž by tento smutný fakt mohl změnit. S jedním takovým nyní přišla eSuba, která odtajnila jména svých FIFA 11 zástupců.

On-line hry: eSuba představila svou hvězdnou FIFA sekci

Nový kádr tvoří legendy dvou nejúspěšnějších fotbalových titulů

Právě eSuba se odjakživa snaží nejen o to, aby byla nejlepší v oblasti česko-slovenského progamingu, ale také aby byla konkurenceschopná zahraničním soupeřům, což je vidět i na jejích současných či bývalých zástupcích. Z řad českého giganta vzešel vůbec nejúspěšnější tuzemský celek historie, který se naplno proslavil až v barvách britských Reason Gaming, jež jsme zmínili hned v úvodu.

Obrovský potenciál v týmu zůstal ale i po jejich odchodu, nadále zde totiž působí už delší čas silné Call of Duty či TrackMania sekce, které si připsaly nespočet úspěchů nebo nově talentovaný Counter-Strike: Source tým a StarCraft 2 divize plná českých předních individualit. Tím nejčerstvějším přírůstkem je ovšem FIFA 11 kádr, který je už jen díky svému složení předurčen k úspěchu. Nebo se to od něj alespoň očekává.

Zásluhou vydařeného fotbalového ročníku s koncovkou 11 zažívá nejen domácí scéna obrovský nárůst hráčů, z nichž ne všichni jsou úplní nováčci, ale naopak ostřílení borci, kteří se ke svému původnímu řemeslu vrací - což je právě příklad organizace eSuba. Ta totiž sáhla do osvědčených vod, když nejprve k hraní FIFA 11 pod jejími barvami zlákala svého dosavadního Pro Evolution Soccer reprezentanta a o pár dní později také bývalou FIFA hvězdu.

V prvním případě je řeč o Lubomíru Halamovi, který je znám jako messiaH a dlouhá léta patřil v PES mezi absolutní špičku, doma byl dokonce jednoznačným králem. Jeho staronovým kolegou bude Filip Lejček, který se i s přezdívkou Koozy do klanu eSuba vrací po dvouleté pauze, během níž hrál titul FIFA na konzoli PlayStation 3 v jiných týmech. Zatímco on tedy mění pouze herní platformu, jeho parťák dokonce samotnou hru.

Oba ale mají ambice, aby se stali tím nejlepším hráčem u nás, který bude vyrážet na zahraniční turnaje, k čemuž nepochybně mají také předpoklady. Nikdo nikdy nevyhrál tolik soutěží jako messiaH v PES a o Koozym ve FIFA to platí minimálně dvojnásob. Na scéně je tedy nový opravdu našlapaný tým, který snad bude bodovat také na zahraniční scéně.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků