Hlavní obsah
Lidé.cz Foto: Novinky

Na Lidé.cz je možné uložit desetkrát více fotek

Na konci každého léta nastává problém - kam nahrát fotografie z dovolených? Jednou ze zajímavých možností je komunitní služba Lidé.cz, kterou provozuje česká portálová jednička Seznam.cz. Na tu je nyní možné nahrát až desetkrát více fotografií.

Lidé.cz Foto: Novinky
Na Lidé.cz je možné uložit desetkrát více fotek

Původní kapacita 10 MB byla rozšířena na 100 MB, což stačí pro uložení stovek fotografií.

„O tom, že sdílení fotografií na Lidé.cz uživatele baví, svědčí fakt, že k nám denně nahrají okolo 50 tisíc fotografií, což dělá k dnešnímu dni 60 miliónů fotek,“ řekl Novinkám Martin Kožíšek, produktový manažer Seznam.cz.

Velikost úložného prostoru by měla být v budoucnu ještě zvyšována, potvrdila Novinkám Veronika Rozumková, PR specialistka ze Seznamu.

Fotky z dovolené jako od profesionála

Vytvořit na dovolené dokonalé snímky není vůbec jednoduché. Nepovedené fotky ale není nutné hned mazat. V dnešní době existuje spousta programů, které dokážou zahladit nedostatky na momentce tak, že vypadá jako od profesionála.

Grafických editorů pro úpravu fotografií a obrázků existují stovky. Dokážou zaostřit rozmazané části snímků, vylepšit expozici a vyvážení bílé, nebo snížit hladinu šumu u momentek, které byly vytvářeny ve špatných světelných podmínkách.

Zároveň je také možné fotku vylepšit různými efekty, jako je proměna na olejomalbu, negativ nebo na starou fotografii. Jedním kliknutím také může snímek vypadat, jako by byl nakreslen tužkou nebo vytesán do kamene. [celá zpráva]


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků