Hlavní obsah

ESET představil BETA verze ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5. Přinášejí vylepšenou technologii a nové funkce!

Komerční článek - ESET oznámil vydání BETA verzí svých vlajkových produktů ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5. ESET, průkopník ochrany před malwarem působící od roku 1992, uživatele operačního systému Windows vyzývá, aby se do testování nových produktů aktivně zapojili. ESET Smart Security 5 BETA i ESET NOD32 Antivirus 5 BETA jsou k dispozici ke stažení v anglické jazykové verzi na webu ESETu.

ESET představil BETA verze ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5. Přinášejí vylepšenou technologii a nové funkce!

BETA verze produktů ESET Smart Security 5 a ESET NOD32 Antivirus 5 přinášejí několik nových funkcí a výhod. Patří mezi ně ESET Cloudové hodnocení, rychlejší start počítače, účinnější ochrana paměťových médií, nové grafické prostředí a herní režim. ESET Smart Security 5 BETA navíc nabízí i posílený antispam, inteligentní firewall a rodičovský zámek.

„Pátá generace našich vlajkových bezpečnostních řešení nabízí paletu nových technologicky pokročilejších nástrojů, které vylepšují detekci a celkově zvyšují uživatelský komfort,“ řekl k vydání nových produktů Pavel Luka, technologický ředitel společnosti ESET.

„Funkce, které se osvědčily u předchozích verzí, samozřejmě zůstávají implementovány i v nových produktech. S verzí 5 ESET nabízí ucelený bezpečnostní balíček, který počítač chrání před všemi typy malwaru, hackerskými útoky i hrozbami, které se šíří přes e-maily,“ dodal Luka. Od spuštění prodeje v roce 2007 si uživatelé produkty ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus stáhli v počtu přesahujícím 1,3 miliardy kusů.

Uživatelé se mohou zapojit do testování produktů. Odkaz na stažení naleznou na stránce produktu ESET Smart Security 5 BETA, respektive ESET NOD32 Antivirus 5 BETA.

Vybrané funkce ESET Smart Security 5 BETA a ESET NOD32 Antivirus 5 BETA: 

  • Účinnější ochrana médií – ESET klade zvýšený důraz na hrozby, které se spouštějí po připojení či vložení médií. ESET Smart Security 5 BETA i ESET NOD32 Antivirus 5 BETA uživatele automaticky vyzývají ke kontrole všech vložených USB paměťových médií, CD a DVD. Neznámá média mohou uživatelé blokovat na základě celé řady parametrů, například ID zařízení, typu média a sériového čísla.
  • ESET Cloudové hodnocení – Specialisté virové laboratoře ESET systém hodnocení hrozeb aktualizují nepřetržitě, a to na základě aktuálních informací o hrozbách přímo z cloudu. Výsledkem je vyšší úroveň zabezpečení před počítačovými hrozbami.
  • Optimalizovaný proces spouštění – Uživatelům umožňuje začít pracovat na počítači ihned po nabootování bez ohrožení bezpečnosti.
  • Herní režim – Pokud je určitý program spuštěn na celou obrazovku, produkt ESET se automaticky přepne do tichého režimu. ESET Smart Security 5 BETA/ESET NOD32 Antivirus 5 BETA šetří systémové prostředky a uživatelé se mohou soustředit na hraní her či důležitou práci bez rozptylování v podobě vyskakovacích oken.
  • Vylepšené grafické rozhraní – K celkovému navýšení uživatelského komfortu doznalo programové prostředí řady designových změn.

ESET Smart Security 5 BETA dále nabízí:

  • Rodičovský zámek – Umožňuje blokovat webové stránky s potenciálně nevhodným obsahem. Navíc mohou rodiče zakázat přístup k až 20 předdefinovaným kategoriím webů.
  • Vylepšený antispam – Antispamové jádro poskytuje vyšší úroveň detekce. Nabízí také lepší kompatibilitu s e-mailovými klienty.
  • Inteligentní firewall – Pomáhá počítač chránit před hackerskými útoky a zároveň monitoruje síťovou aktivitu.
yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků