Na největším počítačovém veletrhu na planetě by mělo být odhaleno na 30 tisíc různých produktů. Do amerického Las Vegas se během prvního lednového týdne sjedou tisíce výrobců ze všech různých koutů světa.

Kromě nových tabletů a počítačů budou k vidění také rekordéry, fotoaparáty či televizory. Stranou nezůstane ani nejrůznější příslušenství, a to nejen pro počítače, ale také pro automobily.

Týden plný novinek

Pro širokou veřejnost se brány Las Vegas Convention Center, kde se CES bude konat, otevřou ve středu 6. ledna. Prohlížet novinky přitom bude možné až do soboty 9. ledna.

Veletrh pořádá asociace Consumer Technology Association (CTA), která dříve vystupovala pod zkratkou CEA. Jde o největší akci svého druhu. Během letošního roku ji navštívilo na 300 tisíc lidí.

Novinky.cz nebudou na veletrhu chybět a stejně jako v loňském roce budeme přinášet informace o těch nejzajímavějších technických novinkách přímo z Las Vegas. Přehled technických vychytávek, které byly k vidění v loňském roce, naleznete v jednom z našich dřívějších článků. [celá zpráva]

Video

Expirované video

BEZ KOMENTÁŘE: Co bylo k vidění na veletrhu CES 2015?

zdroj: Reuters