Lumix GM5 s přídavným bleskem a výměnnými objektivy dokazuje, že se kvalitní fototechnika neustále zmenšuje.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

Mnohé nápady jistě oslovily i domácí kutily...

Mnohé nápady jistě oslovily i domácí kutily...

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

ČTĚTE TAKÉ:
Panasonic představil revolučního křížence mobilu a fotoaparátu
Na své si přišli i astrofotografové. Tento kousek od společnosti Meade je připraven k použití za 30 minut a má ohnisko 2845mm. Cena? Zhruba 300 tisíc korun.

Na své si přišli i astrofotografové. Tento kousek od společnosti Meade je připraven k použití za 30 minut a má ohnisko 2845 mm. Cena? Zhruba 300 tisíc korun.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

Společnost Timo předvedla několik zajímavých systému pro focení časosběrné fotografie. Zajímavě vypadá zejména motorizovaný slider poháněný z baterií, který eliminuje nutnost tahání kabelů s sebou na focení.

Společnost Timo předvedla několik zajímavých systémŮ pro focení časosběrné fotografie. Zajímavě vypadá zejména motorizovaný slider poháněný z baterií, který eliminuje nutnost tahání kabelů s sebou na focení.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

Popruhy na fotoaparáty Eddycam jsou neskutečně luxusní, příjemné a drahé... na větši fotoaparát stojí až 199 euro.

Popruhy na fotoaparáty Eddycam jsou neskutečně luxusní, příjemné a drahé... na větší fotoaparát stojí až 199 euro (5500 Kč).

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

Kvalitní, ale předraženou výstavní skříň předvedl severský Hasselblad. Není se co divit, že se u jejich stánku zastavovali velmi často arabští obchodníci, pro které nějaká ta stotisícovka moc neznamená.

Kvalitní, ale předraženou výstavní skříň předvedl severský Hasselblad. Není se co divit, že se u jejich stánku zastavovali velmi často arabští obchodníci, pro které nějaká ta stotisícovka moc neznamená.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

Německá firma Minox ukázala nové systémy fotopastí, které mohou využívat myslivci, ale třeba i bezpečnostní firmy. Překvapila i českou lokalizací.

Německá firma Minox ukázala nové systémy fotopastí, které mohou využívat myslivci i bezpečnostní firmy. Překvapila i českou lokalizací.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

Stativy od společnosti 3 Legged Thing si získaly velkou pozornost. Vyrobené z pevných materiálů, lehké, roztáhnutelné do výšky více než dva metry a z originálním britským designem. Ceny však začínají cca na sedmi tisících korunách.

Stativy od společnosti 3 Legged Thing si získaly velkou pozornost. Vyrobené z pevných materiálů, lehké, možnost vysunutí do výšky více než dva metry a s originálním britským designem. Ceny však začínají na cca sedmi tisících korunách.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky

Leica X-E je designově tím nejpovedenějším, co si můžete v oblasti kompaktů aktuálně pořídit. Jenže cena kolem 40 000 Kč vás pravděpodobně odradí.

Leica X-E je designově tím nejpovedenějším, co si můžete v oblasti kompaktů aktuálně pořídit. Jenže cena kolem 40 000 Kč vás pravděpodobně odradí.

FOTO: Jakub Kynčl, Novinky