Pokud chcete mít vždy přehled o čerstvých článcích na Novinkách, můžete sledovat naši stránku na Facebooku. Kromě odkazů na nejzajímavější zprávy jsou zde umístěny také informace, které se bezprostředně týkají redakce Novinek, jako je například spuštění nové rubriky Finance.

Novinky.cz na Facebooku

Novinky.cz na Facebooku

FOTO: Novinky

Na stránkách je umístěno také hned několik galerií s fotografiemi. V těch se můžete například podívat, jak se měnil design Novinek od jejich spuštění. Prostor je na Facebooku také pro vaše diskuse a komentáře.

V budoucnu se na stránkách Facebooku budou objevovat také statistiky nejčtenějších článků na Novinkách. Chybět nebudou ani ta nejzajímavější videa, jež se na našem serveru objevila.  

Novinky.cz na Twitteru

Novinky.cz na Twitteru

FOTO: Novinky

Pokud dáváte před Facebookem přednost mikroblogovacím službám, můžete zprávy z Novinek sledovat na celosvětově oblíbeném Twitteru. Ani zde nechybí důležité informace o chodu redakce.

  • Novinky.cz na Twitteru naleznete ZDE
  • Novinky.cz na Facebooku naleznete ZDE.

Na Facebooku i Twitteru můžete sledovat také nejčerstvější zpravodajství ze serveru Sport.cz. A to ať už se jedná o přímý přenos fotbalového zápasu, nebo pikantní informace o exotických jamajských bobistech.

Sport.cz na Twitteru

Sport.cz na Twitteru

FOTO: Novinky

  • Sport.cz na Twitteru naleznete ZDE
  • Sport.cz na Facebooku naleznete ZDE.