Hlavní obsah

Horoskopy na čtvrtek 4. prosince 2014

Víno odkrývá tajemství srdce

Horoskopy na čtvrtek 4. prosince 2014

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Nepodceňte nic z toho, o čem se mluví ve vašem okolí. Zachytíte věty, vyžadující obrannou reakci. Pozor na sklon k zkratkovitému jednání, snadno se někoho dotknete. Nezapomínejte na nutnou častější konzumaci vitamínů.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Potíže se šéfy vyřídíte rychle, ale slabší to bude doma. Přimět partnera a děti, aby se aktivněji zapojili do domácích prací žádá důraz a notnou dávku přesvědčivosti. S velkou pravděpodobností to těžké a nudné stejně zůstane na vás.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Ze všeho nejdříve se zbavte pocitu ukřivděnosti. Možná se vám opravdu nedaří a leckdo vám zkřížil cestu, ale tak hrozné to není. Zvláště, když vám slibují pomoc Venuše s Merkurem. Nedejte se odradit hned na samém začátku.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Nepodceňte význam společenských kontaktů. Mohli byste přijít jak o cenné informace, tak výhodné nabídky a zajímavé návrhy. Zdrženlivější budete ve vztahu k příbuzným, kteří přijdou s náročnými požadavky. Nedáte se vydírat.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Větší rozhodnost a aktivita jsou důsledkem pozitivních vibrací Jupiteru. Využijete toho zejména k odstranění starých restů a nákupům. Důsledně se budete držet zásady, že nejste tak bohatí, abyste mohli utrácet za levné věci.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Získáte zajímavý kontakt. Je jenom na vás, jak s nečekanou šancí naložíte. Své ovoce by to mělo přinést ještě do konce týdne. Škody na majetku vám hrozí v zacpaných ulicích a na přeplněných nepřehledných parkovištích.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Ochotně vyjdete vstříc kolegům a nadřízeným. I kdyby vám jejich požadavky vadily a okrádaly vás o čas, neřeknete ani slovo. Neokázalá laskavost se vám mnohonásobně vrátí. Budete velice citliví na přetvářku a falešné lichotky.

 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Další špatná zkušenost posílí vaše rozhodnutí přerušit vztahy s lidmi, neplnícími své sliby. S některými se rozhádáte, ale těch slušných si začnete vážit víc než předtím. V současnosti je pro vás důležitý vnitřní klid a duševní pohoda.

 

 

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Váš vkus a intuice vás mohou zklamat při nákupech. Než něco koupíte, dvakrát si to rozmyslete. Během večerního posezení zjistíte, kdo je vaším přítelem a na koho se můžete spolehnout. Saturn varuje před lháři a pochlebníky.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Situace kolem vás houstne, nedělejte nic, co zavání sebemenším rizikem. Nevracejte se pozdě večer domů sami a nedávejte se do řeči s neznámými lidmi. Nepleťte si den s nocí a pořádně se vyspěte. Zkuste žít zdravěji.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Dvakrát trpěliví a ohleduplní nebudete. S velkou pravděpodobností se dá předpokládat, že se někoho dotknete a někomu schválně šlápnete na palec. Možná správně podvědomě cítíte, že je nutně zapotřebí vyčistit atmosféru.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

V zaměstnání se nad ničím rozčilovat nebudete, ale o to aktivnější budete doma, kde se rozhodnete zavést nové pořádky. Pokud však na to není partner připravený, se zlou se potážete. Dobře si připravte půdu předem.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků