Existuje zboží, které je v akcích tak často, že kupovat ho za plnou cenu je plýtvání penězi. Obecně to platí pro většinu druhů piv, plenky a prací prostředky.

Zboží, které je nejčastěji v akcích.

Zboží, které je nejčastěji v akcích.

FOTO: Kupi.cz

„U prášků a aviváží v akci ušetříte čtvrtinu ceny, Perwoll bývá levnější dokonce o 40 procent. A to už se v peněžence projeví,“ komentuje statistiky Martin Kadlčík z Kupi.cz. O 25 procent je skoro vždy zlevněná Coca-Cola, Kofola průměrně o pětinu.

Pořadí dalších 15 výrobků, které se často objevují ve slevových akcích
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Velkopopovický Kozel 10 °
Jogurt Activia
Staropramen 10°
Mattoni ochucená
Prací prášek Persil
Aviváž Lenor
Dětské pleny Pampers Premium Care
Kofola original
Tatarská omáčka Hellmann's
Pilsner Urquell
Prací gel Persil
Prací prášek Ariel
Perwoll
Dámské vložky Always
Čokoláda Milka
Zdroj: Kupi.cz

Hlídat slevy je snadné

Způsobů, jak si pohlídat, kde a kdy je zboží v supermarketech nejvýhodnější, je několik. Buď můžete každé ráno listovat a kroužkovat v letácích, nebo na to jít elegantně.

Na stránkách Kupi.cz si jednoduše vyhledáte aktuální slevové akce supermarketů i drogerií. Pokud se chcete zaměřit na slevy jen u konkrétních výrobků, stačí, když si je na stránce označíte jako oblíbené a Kupi.cz vás automaticky a zadarmo upozorní na vybrané akce e-mailem. Stejně jako konkrétní produkty můžete sledovat i celé kategorie.

Pro hlídání slev v „terénu“ oceníte aplikaci Kupi.cz do chytrých telefonů. Ta si vás během chvilky najde, ať jste kdekoli, a poradí, jak daleko to máte k nejvýhodnější akci. Můžete si tak snadno naplánovat, co koupíte cestou z práce a co, až půjdete cvičit. V obchodě vám zase po načtení čárového kódu vyhodnotí, zda se zboží v akci opravdu vyplatí koupit, nebo zda jde jen o prodejní trik.

Akce a slevy z letáků na www.kupi.cz.