Hlavní obsah
Slevomat Foto: Slevomat

Slevomat.cz a Skrz.cz kupují Britové za více než 1,5 miliardy korun

Slevový portál Slevomat.cz společně s agregátorem Skrz.cz a slovenskou verzí Zlavomat.sk kupuje britská skupina Secret Escapes. Novinkám to potvrdil tiskový zástupce jednoho z dosavadních vlastníků, skupiny Miton, Pavel Vopařil. Podle informací české redakce Forbesu cena mírně přesahuje 1,5 miliardy korun.

Slevomat Foto: Slevomat
Slevomat.cz a Skrz.cz kupují Britové za více než 1,5 miliardy korun

Větší transakcí v tomto segmentu byl již jen prodej e-shopu Mall.cz a srovnávače cen Heureka.cz skupině Rockaway za 200 miliónů eur (zrhuba 5,23 miliardy korun).

Slevomat založil v roce 2010 podnikatel Tomáš Čupr, který provozuje mimo jiné start-upy Rohlík.cz a DámeJídlo.cz. Později do firmy vstoupily investiční skupiny Miton, Enern a In-Bridge.

„Prodáváme Slevomat. Pro mě je to spousta emocí, protože to je právě ten projekt, na kterém jsem získal podnikatelské ostruhy a naučil se strašnou spoustu věcí,” komentoval prodej Čupr na svém facebookovém profilu. „Projekt, díky kterému následně vzniklo jak DameJidlo.cz, tak Rohlik.cz,” dodal.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků