Svět luxusu se zřejmě z poslední krize zotavuje relativně rychle. Alespoň pokud bychom to posuzovali podle výskytu nových obchodů právě v Pařížské. Tam totiž již před několika dny otevřel svůj butik italský klenotník Roberto Coin, jehož šperky nosí celebrity jako Madonna či Nicole Kidmanová. [celá zpráva]

Nicméně luxusní dětská móda svůj vlastní butik v Praze, potažmo v tuzemsku „postrádala“. Ambice Magic Child proto nejsou zrovna malé. Třípodlažní obchod patří totiž rozlohou mezi největší v Pařížské ulici.

Kdo by čekal napěchované regály s oblečením, byl by zklamán. Stejně jako v jiných buticích s exkluzivní módou i zde je na každém věšáku pár ramínek. Vybírat je přesto z čeho. Oblečení je možné koupit pro novorozence až děti do 16 let, a to na svatbu, golf či tenis.

Obchod nabízí zboží předních italských značek, jako třeba GF Ferré, Iceberg či Miss Blumarine. To mu samozřejmě odpovídají ceny - svetřík pro chlapečky předškolního věku stojí 4100 korun, pár ponožek 650 korun čepeček pro novorozence 1900 korun.