Hlavní obsah

Zeman jmenoval svým mluvčím moderátora Bořka Slezáčka

Šéf Strany práv občanů - zemanovci (SPOZ) Miloš Zeman ve středu během předvolebního turné v Ústeckém kraji jmenoval svým mluvčím moderátora Bořka Slezáčka. Jmenování Zeman dokonce stvrdil zvláštním dekretem, který podepsal během jízdy autobusem Zemák.

Zeman jmenoval svým mluvčím moderátora Bořka Slezáčka

Zeman ve středu absolvuje další sadu mítinků v Ústeckém kraji, se Zemákem zamířil například do Litvínova nebo Mostu. Během jízdy autobusem podepsal jmenovací dekret svému mluvčímu Slezáčkovi. Právo o tom informoval samotný Zeman.

Slezáček uvedl, že se Zemanem spolupracuje už pět let a jmenování mluvčím předsedy SPOZ tedy nespadlo z čistého nebe. „Je to také výsledek spolupráce v rámci turné autobusu Zemák,“ uvedl Slezáček.

Vykonávat funkci mluvčího Zemana, který je znám svým důrazem na nejvyšší výkon podřízených, ale také břitkým humorem, se Slezáček neobává. „Patřím k lidem, kterým vyhovují rázní šéfové. Takoví, kteří vědí, co chtějí a mají jasnou vizi,“ sdělil.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků