Hlavní obsah

Stydím se, že tu musím sedět, řekl Babiš o jednání Sněmovny

Ministr financí Andrej Babiš se v pátek opět nelichotivě vyjádřil o jednání Poslanecké sněmovny. Řekl, že kdyby měl za sebe dobrou náhradu, rezignoval by. „Stydím se za to, že tu musím sedět,” řekl. Páteční jednání považuje za ostudu všech politiků.

Stydím se, že tu musím sedět, řekl Babiš o jednání Sněmovny

"To, co se předvádí ve Sněmovně, je absolutně nechutné. Já se nedivím našim občanům, že pohrdají politiky, a strašně se stydím za to, že tady vůbec sedím," řekl viditelně rozčilený Babiš novinářům. "Nic jsme neudělali a klasické parlamentní strany se tady předvádějí, ukazují, kdo má většího," podotkl také.

Poslanci ČSSD se na schůzi snažili napravit svou chybu ze středečního hlasování, což kritizovala opozice. ČSSD se následně pokusila využít nepřítomnosti poslanců opozičních stran a prosadit, aby se o zákonech ve třetím čtení hlasovalo častěji, čímž by bylo možné ztížit opozici obstrukce. [celá zpráva]

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Ministr financí Andrej Babiš na schůzi Sněmovny

Foto: Petr Horník, Právo

Babiš už po svém zvolení označil jednání dolní komory za nudná. Má při nich prý pocit marnosti a ztraceného času. Poslanci prý čtvrt hodiny popisují to, co se dá říct několika větami.

Sněmovna ho prý nemotivuje a nikdy v ní pracovat nechtěl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků