Hlavní obsah
Ministr pro lidská práva Michael Kocáb Foto: Volfík René, ČTK

Muž narušil tiskovku vlády, stěžoval si na Kocába

Tiskovou konferenci po setkání vlády a zástupci Svazu měst a obcí narušil muž, který si namísto kladení dotazu začal stěžovat na ministra pro lidská práva a menšiny Michaela Kocába. Ten se podle něj stará o rozličné menšiny, ale pomíjí problémy důchodců.

Ministr pro lidská práva Michael Kocáb Foto: Volfík René, ČTK
Muž narušil tiskovku vlády, stěžoval si na Kocába

Muže podle všeho trápilo, že Kocáb nevyřešil jeho bytový problém. Dotyčný si údajně již před časem ministrovi stěžoval na to, že po něm majitel domu chce nájemné ve výši, která podle něj neodpovídá regulační vyhlášce. Kocáb jej prý pouze informoval, že jeho stížnost předal k řešení.

Následně se muž, který se nechtěl vzdát mikrofonu ani položit dotaz, začal rozohňovat nad tím, že jím uspořádaná demonstrace nebyla policií akceptována a na rozdíl od jiných protestů se jí nedostalo policejní ochrany.

"Mám si vylézt někam na střechu a vyhrožovat, že skočím, aby si mě někdo všiml?," tázal se sám sebe muž patrně v reakci na jednání squatterů, kteří nechtěli před časem opustit vilu Milada.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků