Hlavní obsah

Manželka se na mě za vztyčený prostředníček zlobila, přiznal Gott

Karel Gott, který se ve čtvrtek nevybíravým gestem ohradil proti těm, kteří mu nepřejí státní vyznamenání, přiznal, že jej v pátek ráno čekala tichá domácnost. Razance, s níž reagoval na nepřející hlasy, jeho manželku Ivanu překvapila.

Manželka se na mě za vztyčený prostředníček zlobila, přiznal Gott

"Žena se mnou ráno nemluvila," přiznal mnohonásobný zlatý slavík, kterého ve středu prezident Václav Klaus ocenil Medailí Za zásluhy. Gott zopakoval, že vztyčený prostředníček byl směřován pouze nepřátelům, s nimiž podle jeho slov nelze diskutovat.

Zpěvák své počínání okomentoval tím, že šlo o klukovské gesto. "Nenechám po sobě šlapat," upozornil Gott, který si jinak hlídá pozici distingovaného gentlemana.

Na otázku, kde se nechal ke své reakci inspirovat, zpěvák uvedl, že například v Itálii viděl toto gesto tak často, že mu přišlo jako běžné. Zároveň dodal, že žádný další vzkaz pro své odpůrce nemá a věří, že se nedotkl svých příznivců.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků