Hlavní obsah
Miroslav Macek Foto: Profimedia.cz

Macek si spletl Tvrdíka s Tvrdíkem

Bývalý člen vedení ODS Miroslav Macek ve středu na své webové stránce upozornil, že jednatelkou společnosti provozující restauraci Monarch, ve které byl před týdnem zastřelen známý šéfa ČSSD Jiřího Paroubka Václav Kočka mladší, je Šárka Tvrdíková.

Miroslav Macek Foto: Profimedia.cz
Macek si spletl Tvrdíka s Tvrdíkem

Manžel Tvrdíkové se přitom jmenuje Jaroslav Tvrdík, stejně jako jeho jmenovec, volební manažer ČSSD Jaroslav Tvrdík. Ten Právu řekl, že s oběma nemá nic společného, což potvrdil i manžel Tvrdíkové.

Volební manažer sociální demokracie Právu řekl, že s Tvrdíkovými není v žádném vztahu. „Restauraci zajišťoval produkčně-mediální tým, byl jsem v ní poprvé v životě až na té akci. S majiteli se neznám a nemám s nimi přímo ani nepřímo nic společného,“ odpověděl Tvrdík v SMS na dotaz Práva, zda má s Tvrdíkovými něco společného.

Volební manažer ČSSD Jaroslav Tvrdíkfoto: PRÁVO/Dorian Hanuš
Tvrdík byl moderátorem křtu Paroubkovy knihy. „Ne nejsem v žádném vztahu ani příbuzenském ani obchodním. Znám ho jen z médií,“ řekl Právu manžel Tvrdíkové. Pohled do telefonního seznamu ukazuje, že nositelů příjmení Tvrdík a Tvrdíková je v Praze relativně dost, nejméně 59.

Restaurace Monarch, ve které se křtilo a poté došlo k vraždě.foto: Právo/Milan Malíček

 

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků