Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 73 - Frýdek-Místek

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 70 - Ostrava město

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 70 - Ostrava město

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 67 - Nový Jičín

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 67 - Nový Jičín

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 64 - Bruntál

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 64 - Bruntál

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 61 - Olomouc

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 61 - Olomouc

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 10 - Český Krumlov

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 10 - Český Krumlov

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 16 - Beroun

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 16 - Beroun

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 28 - Mělník

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 28 - Mělník

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 37 - Jičín

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 37 - Jičín

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 49 - Blansko

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 49 - Blansko

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 55 - Brno město

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 55 - Brno město

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 46 - Ústí nad Orlicí

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 46 - Ústí nad Orlicí

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 43 - Pardubice

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 43 - Pardubice

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 1 - Karlovy Vary

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 1 - Karlovy Vary

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 34 - Liberec

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 34 - Liberec

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 52 - Jihlava

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 52 - Jihlava

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 40 - Kutná Hora

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 40 - Kutná Hora

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 31 - Ústí nad Labem

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 31 - Ústí nad Labem

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 13 - Tábor

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 13 - Tábor

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 7 - Plzeň město

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 7 - Plzeň město

FOTO: Novinky.cz s použitím Martin Záruba

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 58 - Brno město

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 58 - Brno město

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 79 - Hodonín

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 79 - Hodonín

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 76 - Kroměříž

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 76 - Kroměříž

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 4 - Most

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 4 - Most

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 19 - Praha 11

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 19 - Praha 11

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 22 - Praha 10

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 22 - Praha 10

FOTO: David Ryneš, Novinky

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 25 - Praha 6

Výsledek 1. kola senátních voleb - č. 25 - Praha 6

FOTO: David Ryneš, Novinky

Volební obvod č. 1 - Karlovy Vary 
1. Horník Jan (STAN)23,46
2. Váňa Josef (ANO 2011)18,96
3. Čekan Pavel (ČSSD)14,85
4. Brdlík Jiří (ODS)13,67
5. Bartůňková Věra (KSČM)9,95
6. Kotek Jiří (ALTERNATIVA)9,85
7. Frisch Eduard (SNK1)6,12
8. Ježková Věra (SZ)3,10
Volební účast:33,44%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 4 - Most 
1. Dernerová Alena (S.cz)36,66
2. Šlégr Jiří (ČSSD)16,42
3. Biolek Jiří (STAN)15,61
4. Nétek Josef (KSČM)11,45
5. Hrdinová Libuše (ODS)8,20
6. Zaremba Oto ()6,03
7. Sieber Jiří Maria (ŘN)5,59
Volební účast:25,81%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 7 - Plzeň-město 
1. Chaloupek Václav (OPAT)18,41
2. Terelmešová Dagmar (ČSSD)17,94
3. Rutová Miloslava (ANO 2011)16,79
4. Hájek Marcel (ODS)16,54
5. Dort Jiří (TOP 09)13,32
6. Rejfek Jan (KSČM)9,16
7. Havlíček Pavel (SsČR)4,57
8. Koller Martin (Úsvit)3,24
Volební účast:36,24%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 10 - Český Krumlov 
1. Jirsa Tomáš (ODS)32,10
2. Florián Jindřich (ČSSD)23,72
3. Máče Miroslav (KSČM)12,89
4. Žák David (TOP 09)9,86
5. Zikmundová Jitka (KDU-ČSL)7,68
6. Novák Tomáš (Piráti)5,75
7. Himl Pavel (SZ)3,60
8. Paukejová Marie (Úsvit)2,73
9. Hreha Radim (APAČI 2017)1,63
Volební účast:32,61%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 13 - Tábor 
1. Větrovský Jaroslav (ANO 2011)17,83
2. Mládek Jan (ČSSD)17,60
3. Fišer Jiří (T2020)16,47
4. Bláha Jindřich (ODS)14,34
5. Klíma Pavel (TOP 09)12,04
6. Šedivý Ladislav (KSČM)9,69
7. Konvička Martin (APAČI 2017)8,07
8. Král Petr (Piráti)3,93
Volební účast:35,85%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 16 - Beroun 
1. Oberfalzer Jiří (ODS)23,69
2. Stibal Bohumil (ANO 2011)16,78
3. Holásek Jan (Nestran.)16,17
4. Trč Tomáš (TOP 09)14,46
5. Peřina Jiří (ČSSD)12,12
6. Matyáš Miroslav (KSČM)7,71
7. Hampl Petr (APAČI 2017)7,11
8. Hroník Jiří (HOZK)1,91
Volební účast:35,40%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 19 - Praha 11 
1. Válková Helena (ANO 2011)19,23
2. Kos Ladislav (HPP 11)16,67
3. Skovajsová Miroslava (ČSSD)15,42
4. Lepš Jakub (TOP 09)14,09
5. Šorfová Marta (ODS)11,12
6. Sýkora Petr (JM-ND)5,53
7. Příhodová Věra (SPD)4,22
8. Čunátová Jana (KSČM)3,34
9. Koukal Jan (SsČR)2,89
10. Vilímec Vlastimil (HPP)2,38
11. Hannig Petr (Rozumní)2,34
12. Hollerová Věra (KSČ)1,96
13. Vacek Martin (HOZK)0,73
Volební účast:29,56%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 22 - Praha 10 
1. Chmelová Renata (KDU-ČSL)22,80
2. Holubář Jiří (TOP 09)19,80
3. Kislingerová Eva (ANO 2011)15,12
4. Cabrnochová Ivana (SZ)12,69
5. Schwarz Zdeněk (HPP)9,86
6. Bartoňová Pálková Irena (ODS)9,28
7. Nedělkova Ludmila (KSČM)6,36
8. Koranda Miroslav (Patrioti ČR)2,64
9. Slováček Antonín (SsČR)0,86
10. Hőrl Josef (ČSNS2005)0,55
Volební účast:29,26%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 25 - Praha 6 
1. Růžička Jiří (TOP 09)42,31
2. Bělohradský Václav (ČSSD)16,72
3. Stárek František (ODS)13,71
4. Harapes Vlastimil (ANO 2011)13,30
5. Franěk Pavel (KSČM)5,98
6. Dvořák Jaroslav (SPO)3,03
7. Šalek Martin (ŘN)1,67
8. Danda Bedřich (SsČR)1,18
9. Solis Daniel (SPRRSČ M.Sládka)1,11
10. Hušák Aleš (NEZ)0,94
Volební účast:35,60%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 28 - Mělník 
1. Holeček Petr (STAN)23,26
2. Vrecionová Veronika (ODS)21,33
3. Karen Igor (ANO 2011)17,80
4. Huml Stanislav (ČSSD)12,30
5. Štefek Zdeněk (KSČM)7,18
6. Mach Martin (SZ)6,95
7. Kobza Jiří (SPD)6,39
8. Zavadil Petr (Svobodní)3,29
9. Černý Svatopluk (DSSS)1,03
10. Matějka Pavel (SPRRSČ M.Sládka)0,42
Volební účast:32,34%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 31 - Ústí nad Labem 
1. Doubrava Jaroslav (S.cz)23,94
2. Holešovský František (ANO 2011)15,33
3. Hausenblas Martin (JsmePRO!)12,14
4. Štefl Vítězslav (ČSSD)8,78
5. Tvrdík Jan (ODS)7,80
6. Vandas Tomáš ()6,94
7. Madar Jiří (UFO)6,93
8. Körner Stanislav (KSČM)6,77
9. Tajchnerová Ilona (TOP 09)5,92
10. Kůstka Petr (NK)5,39
Volební účast:30,56%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 34 - Liberec 
1. Canov Michael (SLK)45,30
2. Vávra Marek (ANO 2011)15,38
3. Korytář Jan (Změna)10,94
4. Hromádka Peter (TOP 09)6,46
5. Ploc Pavel (ČSSD)5,77
6. Havelka Jaroslav (KSČM)5,55
7. Vajnerová Lidie (NBPLK)4,85
8. Bufková Rychecká Martina (ODS)4,38
9. Černý Petr (NOS)1,33
Volební účast:37,48%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 37 - Jičín 
1. Czernin Tomáš (TOP 09)28,51
2. Malý Jan (ANO 2011)25,11
3. Táborský Josef (ČSSD)14,18
4. Beranová Věra (KSČM)11,49
5. Doležal Ivan (ODS)10,25
6. Fiala Jiří (Rozumní)7,25
7. Dryml Vladimír (Úsvit)3,18
Volební účast:33,86%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 40 - Kutná Hora 
1. Strnad Jaromír (ČSSD)29,64
2. Šanc Ivo (STAN)25,00
3. Špičák Julius (ANO 2011)17,54
4. Bochníčková Lenka (KSČM)14,07
5. Vodička Milan (Svobodní)10,55
6. Špaček Radim (KČ)3,17
Volební účast:30,81%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 43 - Pardubice 
1. Horská Miluše (Nestran.)27,28
2. Menšík Jaroslav (ANO 2011)15,57
3. Ninger Vladimír (ČSSD)13,41
4. Novák David (ODS)10,53
5. Studnička Pavel (KSČM)9,30
6. Čáslavka Jiří (TOP 09)8,76
7. Žďárský Emanuel (NSK)5,34
8. Štěpánek Petr (APAČI 2017)3,82
9. Novotný Petr (SsČR)3,28
10. Daňhel Karel (Úsvit)2,67
Volební účast:35,35%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 46 - Ústí nad Orlicí 
1. Šilar Petr (KDU-ČSL)33,61
2. Lipavský Jan (ANO 2011)18,61
3. Zedník Jaroslav (TOP 09)17,35
4. Zelený Dalibor (ČSSD)11,54
5. Vyšohlíd Antonín (KSČM)8,09
6. Hlavová Soňa (SPO)7,60
7. Strnad Martin (Úsvit)3,16
Volební účast:36,26%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 49 - Blansko 
1. Vítková Jaromíra (KDU-ČSL)18,73
2. Machač Jan (ODS)15,48
3. Polák Ivo (ČSSD)14,73
4. Sukalovský Drago (STAN)13,61
5. Regec Jozef (SsČR)12,84
6. Míšenský Jiří (ANO 2011)11,03
7. Koudelová Mária (KSČM)9,75
8. Štěpánek Robert (Úsvit)2,80
9. Šoltys Jiří (NáS)0,98
Volební účast:37,63%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 52 - Jihlava 
1. Vystrčil Miloš (ODS)25,71
2. Stehlík Michal (KDU-ČSL)16,20
3. Faltus Zdeněk (ANO 2011)15,34
4. Vrzalová Helena (KSČM)13,02
5. Chloupek Rudolf (ČSSD)10,55
6. Kolář Milan (TOP 09)9,14
7. Paul Petr (SPD)7,21
8. Nápravník Jiří (KČ)1,83
9. Kučírek Zdeněk (Moravané)0,96
Volební účast:36,15%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 55 - Brno-město 
1. Staněk Pavel (ANO 2011)19,65
2. Žaloudík Jan (ČSSD)18,62
3. Ventruba Jiří (ODS)17,67
4. Burian Michal (STAN)17,26
5. Skála Radoslav (KSČM)12,74
6. Klíma Bohuslav (Moravané)7,15
7. Brančík Jiří (SaS)3,44
8. Minařík Ivo (Úsvit)3,42
Volební účast:35,39%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 58 - Brno-město 
1. Dušek Jiří (ANO 2011)28,16
2. Juránek Stanislav (KDU-ČSL)21,99
3. Čejka Jiří (ČSSD)14,13
4. Antonová Barbora (TOP 09)12,82
5. Pernes Jiří (ODS)9,63
6. Duchoň Oldřich (KSČM)7,56
7. Moudrý Luděk (Úsvit)2,86
8. Zajícová Lucie (ND)1,49
9. Žalud Lubomír (KČ)1,33
Volební účast:39,90%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 61 - Olomouc 
1. Brázdil Milan (ANO 2011)33,18
2. Kantor Lumír (KDU-ČSL)27,62
3. Tesařík Martin (ČSSD)14,02
4. Szukalská Zdenka (KSČM)8,13
5. Morávek Jaroslav (ODS)6,78
6. Barteček Ivo (SsČR)5,37
7. Hrindová Eva (APAČI 2017)2,45
8. Andrš Pavel (KČ)1,50
9. Šimek Václav (ND)0,91
Volební účast:35,22%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 64 - Bruntál 
1. Václavec Ladislav (ANO 2011)24,88
2. Sekanina Ladislav (KSČM)18,59
3. Maláč Vítězslav (KDU-ČSL)13,06
4. Velebný Ladislav (ČSSD)12,18
5. Sýkorová Salome (SNK ED)7,96
6. Sedláček Bronislav (STAN)7,74
7. Žák Jiří (ODS)6,95
8. Sládek Miroslav (SPRRSČ M.Sládka)3,27
9. Skandera Rudolf (Úsvit)2,77
10. Chalupa Jaroslav (DSSS)1,43
11. Štědroň Radoslav (SSPD-SP)1,12
Volební účast:27,45%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 67 - Nový Jičín 
1. Orel Petr (SZ)33,73
2. Dvořák Jaroslav (ČSSD)19,02
3. Strýček Jiří (ANO 2011)18,90
4. Pisch Pavel (KSČM)13,64
5. Demel Jiří (Piráti)7,53
6. Jurečka Pavel (Úsvit)7,15
Volební účast:31,15%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 70 - Ostrava-město 
1. Janáčková Liana (NEZ)19,53
2. Nytra Zdeněk (NK)15,44
3. Babinec Radim (ANO 2011)14,39
4. Vitásková Alena (Úsvit)12,16
5. Strachoň Ivan (KSČM)8,90
6. Racek Ilja (KDU-ČSL)8,71
7. Pravda Josef (ČSSD)7,78
8. Málek Tomáš (Ostravak)7,25
9. Becher Jan (Piráti)4,35
10. Borna Petr (DSSS)1,43
Volební účast:31,59%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 73 - Frýdek-Místek 
1. Cieńciała Jiří ("OSN")46,18
2. Golasowská Pavla (KDU-ČSL)16,41
3. Raška Ivo (ANO 2011)16,28
4. Gawlas Petr (ČSSD)13,36
5. Pilch Gustav (KSČM)4,85
6. Osoba Jan (Úsvit)2,88
Volební účast:31,07%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 76 - Kroměříž 
1. Jelínková Šárka (KDU-ČSL)16,94
2. Hašek Jan (ANO 2011)16,07
3. Hebnarová Daniela (ODS)14,44
4. Badinková Eva (KSČM)12,43
5. Chmelař Jaroslav (ČSSD)11,76
6. Škrabal Vojtěch (STAN)11,31
7. Zlámal Zdeněk (NEZ)11,22
8. Novák Josef (SPO)3,70
9. Šico Petr (KČ)2,09
Volební účast:34,49%
Sečteno:100,00%
Volební obvod č. 79 - Hodonín 
1. Hubáčková Anna (KDU-ČSL)28,30
2. Škromach Zdeněk (ČSSD)24,26
3. Zimovčák Josef (ANO 2011)17,77
4. Bačíková Jana (ODS)12,17
5. Lahvička Ján (KSČM)8,48
6. Krabička Vítězslav (Moravané)7,26
7. Přibil Květoslav (SPRRSČ M.Sládka)1,74
Volební účast:32,66%
Sečteno:100,00%