Na silnicích v Pardubickém kraji přibylo pět až 30 centimetrů sněhu. V nižších polohách nasněžilo maximálně 15 centimetrů, v horských oblastech až jednou tolik. Silničáři upozorňují řidiče, že by neměli vyjíždět bez zimních pneumatik a nákladní vozy by měly použít sněhové řetězy. 

V Královéhradeckém kraji napadlo v noci až 20 centimetrů sněhu. Na hlavních silnicích ležel ráno rozbředlý sníh, horské silnice v Krkonoších a Orlických horách pokryla až deseticentimetrová vrstva ujetého sněhu. Řidiči museli jízdě věnovat zvýšenou opatrnost. Na dálnici D 11 z Prahy do Hradce Králové ležely ráno zbytky rozbředlého sněhu.

V Karlovarském kraji na místech, kde silničáři používají inertní posyp, zůstávala na vozovkách vrstva ujetého sněhu, místy i sněhové jazyky. Hlavní tahy byly většinou mokré nebo se zbytky rozbředlého sněhu. Silnice nižších tříd jsou sice také ošetřené, ale rozbředlý sníh způsoboval řidičům problémy. V horských oblastech vznikaly místy sněhové jazyky. Sněhové přeháňky a mráz mají podle předpovědi meteorologů trvat. 

V Plzeňském kraji napadlo od půlnoci místy až 15 centimetrů. Vzhledem k tomu, že teploty jsou kolem nuly, nepůsobí sníh v regionu zatím žádné větší komplikace. Zejména ve vyšších polohách se vinou silného větru na otevřených úsecích tvoří sněhové jazyky. Silničáři mají v terénu veškerou techniku, na Klatovsku zatím nestihli projet všechny silnice třetí třídy. Na dálnici D5 z Plzně do Rozvadova napadlo v noci deset centimetrů sněhu.

V Libereckém kraji napadlo v noci deset centimetrů sněhu. Ráno se situace uklidnila, meteorologové ale hlásí další sněžení. I na hlavních tazích leží zbytky rozbředlého sněhu. Motoristé museli jezdit se zvýšenou opatrností a zpomalit. Hlavně v zatáčkách, na křižovatkách a mostech to klouzalo. Na silnice nižších tříd a do horských oblastí by se neměli vydávat motoristé bez zimní výbavy, na vozovkách tam leží několikacentimetrová vrstva ujetého sněhu.

V celém Moravskoslezském kraji drobně, ale vytrvale sněžilo už pátý den. Teploty se časně ráno pohybovaly od minus dvou do minus čtyř stupňů Celsia. V Beskydech a na Frýdecko-Místecku bylo ještě o dva stupně chladněji. Ve většině regionů je bezvětří nebo fouká slabý vítr. Silnice by proto neměly být zaváté jako v předchozích dnech, které provázel nárazový vítr.

Především na Opavsku ztěžoval dopravu nový sníh. Až třícentimetrová vrstva ležela i na hlavních silnicích. Dopravně důležitá místa byla krytá posypem. Na Bruntálsku, Ostravsku či Frýdecko-Místecku museli řidiči na hlavních tazích počítat s rozbředlým sněhem.

Na Vysočině sněží, dohlednost je vlivem srážek snížena. Na Pelhřimovsku se na všech silnicích vytvářely sněhové jazyky, silničáři nasadili k jejich odstranění pluhy. Na dálnici D1 ležela po chemickém ošetření vrstva rozbředlého sněhu, na silnicích druhé a třetí třídy byla na ujetém sněhu několikacentimetrová vrstva nového sněhu krytá posypem.