Hlavní obsah

Horoskopy na středu 5. března 2014

5. 3. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Nedaří-li se poprvé, daří se podruhé

Článek

 BERAN ( 21.3. – 20.2.)

Záležitost, na kterou jste skoro zapomněli, vezme překvapivý obrat. Možná jste na jejím vyřízení ztratili  zájem, ale nyní se rázem probudíte. Ovlivněni dráhou Venuše zatoužíte po dobrodružství a nabídnete partnerovi šokující nápad.

BÝK ( 21.2. – 20.3.)

Nepodceňujte názory a rady kolegů, přátel ani příbuzných. Zdá se totiž skoro jisté, že vás v jistý důležitý moment zklame intuice a uděláte hrubou chybu. Pořádně s vámi zacloumá prostořekost starších potomků. Nesvalujte vinu na partnera.

BLÍŽENCI ( 21.3. – 20.4.)

Milostná schůzka dopadne podle vašich představ. Na nový objev uděláte přesně takový dojem, jaký potřebujete. Pokud dosud váhal, padne vám dnes kolem krku. Hledáte-li výnosnější místo, nabídne vám Uran velice nadějný tip.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Šetřete s projevy důvěry lidem, které pořádně neznáte. Luna varuje před ošklivým zklamáním. Podmínkou uzavření výhodného obchodu nebo pracovní smlouvy, je získat si důvěru člověka, který o všem rozhoduje.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Nazlobení nadřízení vám vyčtou pomalé pracovní tempo. Diskuzi na toto téma raději nerozvíjejte. Užitečnější bude chytře mlžit. Částku chybějící ve vašem rozpočtu seženete docela snadno. Stačí se zmínit před příbuznými nebo přáteli.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Nic dnes není nad vaše síly. Všechno se dá zvládnout, včetně náročného jednání s obchodními partnery a vybíravými zákazníky. Na novou známost uděláte silný dojem pouze v tom případě, že popustíte uzdu fantazii.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Rádi by vás viděli příbuzní, kteří marně čekají, kdy splníte svůj slib. Honem to napravte, nebo jim alespoň zavolejte. Mít uši nastražené radí Neptun. Jinak přeslechnete důležitou poznámku na svoji adresu. Je třeba okamžitě reagovat.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Pohyb Saturnu by mohl ohrozit vaše investice. Buďte opatrní, překontrolujte si uložené dokumenty a smlouvy. Spolehněte se na intuici, dnes pracuje spolehlivě. Večer vám oživí seznámení s hezkou tvářičkou. Na začátku se držte zpátky.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Přehnaná horlivost bývá často spíše na škodu. Nehoňte sebe ani lidi v okolí. Jenom je rozzlobíte. Velkou toleranci bude vyžadovat rozhovor s nevhodně žertující hloupou osobou. Uklidnit vás může fakt, že ji zase dlouho neuvidíte.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Dnes byste měli podepsat důležitý dokument. Postavení Jupiteru s Marsem napovídá, že je pro vás lepší nesmlouvat a nic neoddalovat. Neseďte doma a nepřemlouvejte k tomu ani partnera. Veselá zábava udělá oběma dobře.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Než budete někoho kritizovat, důkladně se rozhlédněte kolem. Náhoda je prevít, mohl by stát na doslech. Pozor na silnici, nejen na ostatní řidiče, ale i na sebe a vlastní roztržitost. Snaha dorazit do cíle co nejrychleji může být zrádná.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Rozvaha s jakou budete reagovat na kritiku nepřejícníků, jim vezme dech. Chystají se na vás už dlouho, ale s tak chytrou a promyšlenou obranou nepočítají. Přijít zkrátka byste mohli v případě narychlo uzavíraného obchodu.

Reklama

Související témata:

Výběr článků