Hlavní obsah

Horoskopy na středu 30. dubna 2014

30. 4. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Rozum je vždy až posledním pramenem lásky

Článek

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Rázně odmítnete nepřejícné rozhodnutí nadřízených nebo úřadů. Nepůjde vám to snadno a možná vás z toho rozbolí hlava, ale jinak to nepůjde. Jsou před vám nadějné vyhlídky, ale jen tehdy, že si vyberete to, co je pro vás opravdu nejlepší.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Jste unavení, a pokud si to odmítnete připustit, uděláte hloupou chybu. Luna důrazně radí držet se zpátky a náročným úkolům se vyhnout. Kroťte přehnané ambice. Po práci je vaše místo ve společnosti zábavných osob opačného pohlaví. 

Jste unavení, a pokud si to odmítnete připustit, uděláte hloupou chybu. Luna důrazně radí držet se zpátky a náročným úkolům se vyhnout. Kroťte přehnané ambice. Po práci je vaše místo ve společnosti zábavných osob opačného pohlaví. 

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Vyvarujte se nepořádku a nedochvilnosti. Vaši nadřízení, obchodní partneři a klienti na to budou velice citliví. Poškodíte si pozici, kterou jste měsíce pečlivě budovali. Šetřete se, mohly by o sobě dát vědět starší zdravotní potíže.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Touha po stabilizaci a jistotě vás donutí vážně si pohovořit s nadřízeným nebo s nynější známostí. Každý podle toho, co ho momentálně trápí. Máte podporu jak Marsu, tak Venuše, takže můžete být poměrně otevření.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pochopíte příčinu svého nedávného neúspěchu a vyvodíte z toho odpovídající závěry. Okolí bude vaší proměnou pořádně překvapeno. Nyní už je jen na vás, jestli vydržíte v nastoupeném kurzu důsledně pokračovat.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Neodkládejte vyřízení nudné, nepříjemné záležitosti nebo korespondence. S čistým stolem se budete cítit mnohem lépe. Držte se v blízkosti milované osoby. Venuše s Uranem naznačují, že bude naléhavě potřebovat pomoc.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Život vám usnadní optimistický pohled na svět. Celé okolí nakazíte dobrou náladou. Usnadní vám to navázání přátelských vztahů s mnoha různými lidmi. Luna nevylučuje, že mezi nimi bude i vaše budoucí velká láska. 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Kolem poledne se začnete intenzivně zabývat myšlenkou, jestli vás jistá osoba nevodí za nos. Nebylo by divu, kdybyste se dopálili a reagovali agresivně. Mnohem lépe si pomstu vychutnáte, když ještě pár dní počkáte.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Šetřete silami na správnou příležitost. Nerozptylujte se maličkostmi, během dne přijde vaše velká chvíle, musíte být připraveni. Při nákupu si přepočítejte vrácené peníze. Nedovolte, aby z vás někde udělali hlupáka.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Právem vás popudí něčí nabubřelé chování. Rázně se ozvete a nic si nedáte líbit. Do úzkých by vás mohl dostat někdo, komu jste dlužni nesplněný slib. Zachováte se na úrovni, omluvíte se a dotyčnou věc dáte do pořádku.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Přinejmenším dočasně se rozejdete s někým, kdo si neváží vaší přízně a pomoci. Nemusíte si dělat výčitky, komu není rady, tomu není pomoci. Hrozí vám finanční postih za nesplněný závazek. Nahlédněte do diáře, osvěžte si paměť.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Nenechte se zavalit povinnostmi. Vaše vstřícnost musí mít meze. Máte stejné právo na odpočinek, jako kdokoli jiný. Návštěvu kina nebo divadla by uvítal partner. Psychicky vás postaví na nohy zábava s dětmi či vnoučaty.  

Reklama

Související témata:

Výběr článků