Hlavní obsah

Horoskopy na pátek 23. května 2014

23. 5. 2014, 0:01
Novinky, sojka

Dravým orlům se holoubci nerodí

Článek

 BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Každý, kdo by si myslel, že vás nějak doběhne, bude pořádně překvapený. Reagovat bude rychle, tvrdě a důsledně. Čím víc diváků, tím větší bude mít váš výkon úspěch. Podezřelá by vám měla být ochota prodavačů.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Zasaženi pracovní horečkou budete sršet energií, nevydržíte chvíli na jednom místě. Zaskočí vás ochota lidí, se kterými nemáte dobré vztahy. Pozitivní energie postavení Uranu s Venuší způsobí, že také každému vyjdete vstříc.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Zbavíte se nesmělosti a hlasitě připomenete nadřízeným, přátelům i rodině svoje zásluhy. Nemůžete dopustit, aby vaši snahu brali jako samozřejmost. Věnujte více péče osobním záležitostem. Luna nahrává odvážným představám.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Završení dnešního plánu záleží na tom, jestli dokážete zvládnout maličkosti a být laskaví k lidem, se kterými se setkáte. Potíž je, že mezi nimi budou otravní protivové všeho druhu. Děti přijdou s chytrým nápadem, neodbývejte je.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Nebraňte se novým kontaktům a stykům, ale nevnucujte se, nemáte to zapotřebí. Jupiter vám zprostředkuje seznámení s někým, jehož zkušenosti se vám náramně hodí. V případě opačného pohlaví je flirt na spadnutí.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Bude-li se někde ve vaší blízkosti odehrávat, nebo jen rodit nějaký konflikt, hleďte se vytratit. Nemáte zapotřebí nechat se zatáhnout do žabomyších válek. Obratným hospodařením si vytvoříte předpoklad k většímu zisku.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

Zvýšená dávka opatrnosti nemůže nikdy uškodit, ale na druhou stranu se to nesmí přehánět. A právě to vám hrozí v situacích, kdy si nebudete jistí jak pokračovat dál a komu dát zapravdu. Je třeba řídit se selským rozumem.

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Na pracovních schůzkách se neukvapujte s kritikou vedení firmy. Negativní postřehy si nechte pro sebe. Nic se nestane, když důležité rozhodnutí nebo podpis odložíte na další dny. Hlídejte si záda, nekritizujte výše postavené osoby.

STŘELEC (  23.11. – 21.12.)

Nedůvěru, která zavládla ve vašich vztazích s některými lidmi, odstraníte díky Merkuru. Popudit partnera můžete neuváženým utrácením a nakupováním zhola nepotřebných hloupostí. Supermarkety obcházejte obloukem.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Než byste udělali něco, co se vám nezdá, raději si necháte vyhubovat. Dnes se na vás může někdo mračit, ale za pár dní vás bude uznale plácat po zádech. K svým dřívějším negativním poznámkám se už nebude chtít nikdo znát.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Nežeňte se do riskantních podniků. Neutěšujte se tím, že ve hře je poměrně malá částka. Optimisticky vás naladí zpráva, se kterou přijde šéf nebo partner. Nemělo by vám však uniknout, že celá věc má háček, o kterém nikdo nehovoří.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Než na něco kývnete, pečlivě si rozmyslete odpověď. S podezřelým lákadlem přijde vychytralý soused. Zábavu a bohaté pohoštění vám nabídnou známí, kteří vás pozvou na nějakou oslavu nebo společenskou akci.

Reklama

Související témata:

Výběr článků