Hlavní obsah

Horoskopy na neděli 4. prosince 2016

4. 12. 2016, 0:02
Novinky, sojka

Velkou výhodou bohatství je, že nemusíte poslouchat rady druhých

Článek

BERAN ( 21.3. – 20.4.)

Zapomenout na všední starosti nabízí pobyt v přírodě. Hlavu vám pročistí jízda na lyžích a na sáňkách, případně na bruslích. Nezadaným dnešek obohatí vzrušující příhoda. Nesmíte však hned ztrácet hlavu. Na začátek stačí malý flirt.

BÝK ( 21.4. – 21.5.)

Pospěšte si s domácími povinnostmi. Zazvoní telefon se zajímavou pozvánkou. Pobyt ve veselé společnosti potřebujete jako sůl. Během pracovního týdne si neodpočinete. Dobře vám udělá rovněž návštěva kina či divadla.

BLÍŽENCI ( 22.5. – 21.6.)

Nejdůležitějším jídlem dne je snídaně. Partner a děti budou mít povídavou, dozvíte se spoustu zajímavých věcí. Otázkou je, jak na ně zareagujete. Některé vás totiž mohou notně zaskočit. Naštěstí se nic nejí tak horké.

RAK ( 22.6. – 22.7.)

Odmítnutí nevhodného nápadu příbuzných vyžaduje rozumné zdůvodnění. V opačném případě je celkem reálné, že se urazí a zahrnou vás nejrůznějšími výčitkami. Odpoledne musíte na procházku. Potřebujete pohyb a čerstvý vzduch.

LEV ( 23.7. – 22.8.)

Pronásledovat vás bude nestálost a proměnlivá nálada. Přinese vám to určité potíže ve styku jak se známými, tak s cizími lidmi. Měli byste si udělat jasno v tom, co vlastně chcete. Nepříjemně zaskočit můžete i nejlepší přátele.

Pronásledovat vás bude nestálost a proměnlivá nálada. Přinese vám to určité potíže ve styku jak se známými, tak s cizími lidmi. Měli byste si udělat jasno v tom, co vlastně chcete. Nepříjemně zaskočit můžete i nejlepší přátele.

PANNA ( 23.8. – 22.9.)

Věnujte zvýšenou pozornost tomu, co si vezmete na sebe. Nejde jen o vhodné teplé oblečení, ale především o to, abyste udělali dojem na nové ctitele. Vánoce byste už mohli strávit s někým, kdo vám rád splní mnohá přání.

VÁHY ( 23.9. – 23.10.)

S ničím nespěchejte. Obloukem obcházejte rozpálenou troubu a pánev s vroucím olejem. Ani se nenadějete a ošklivě se popálíte. Bylo by dobré mít připraven ledový obklad a účinnou mast. Nemusíte hned vyzkoušet všechny nové recepty. 

ŠTÍR ( 24.10. – 22.11.)

Bezcílným bloumáním městem nic nevyřešíte. Se starostmi se klidně svěřte rodičům nebo starým kamarádům. Mají pro vás nejednu dobrou radu. Otázkou je, chcete-li jim naslouchat. Merkur varuje před důsledky škodlivé hluchoty.

STŘELEC ( 23.11. – 21.12.)

Nenaslouchejte řečem, ale hlasu svého srdce a intuici. Budete překvapeni rozdílem mezi tím, co hlásají někteří závistivci a holou pravdou. Při sportovních kláních se připravte na zklamání z vlastního, slabšího výkonu.

KOZOROH ( 22.12. – 20.1.)

Partnerovi dnes uděláte největší radost tím, že přijmete jeho návrhy. Buďte v klidu, ještě je dost času na to, abyste ho vrátili zpátky na pevnou zem. Je třeba omezit počet návštěv a setkání, která vás pouze obírají o čas.

VODNÁŘ ( 21.1. – 20.2.)

Snaha dokázat, že zvládnete každou situaci, může být cestou do pekel. Neuškodí vám jistá míra sebekritiky a objektivního zhodnocení vlastních sil. Náhle ožije záležitost, o které jste si mysleli, že upadla v zapomnění.

RYBY ( 21.2. – 20.3.)

Úspěch u opačného pohlaví vám zajistí dráha Venuše. Přidáte-li vybrané chování a smysl pro humor, máte úspěch zaručený. Starší ročníky potěší důvěra, se kterou se na ně budou obracet děti a vnoučata. Je to zároveň velký závazek.

Reklama

Související témata:

Výběr článků