Hlavní obsah

Seznamte se s novými nadějemi světového modelingu

31. 8. 2021, 11:16

V pondělí 30. srpna se ve Španělském sále Pražského hradu uskutečnilo finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pro Českou a Slovenskou republiku. Vítězi nejprestižnější modelingové soutěže na světě se stali Amélie Konšelová a Alex Hanus za Českou republiku a Lenka Saturyová a Patrik Vališ za Slovenskou republiku. Porota rozhodla rovněž o vítězství Olexi Kabatsii z Ukrajiny. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále ve španělské Barceloně.

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Vítězové letošního ročníku Elite Model Look

Článek

O nových nadějích světového modelingu rozhodovala porota složená z odborníků z oblasti módy, kultury a médií, partnerů projektu a zahraničních modelingových agentů. V porotě zasedli například topmodelka Michaela Kocianová či ředitel soutěže Saša Jány.

Vítězové soutěže Amélie Konšelová (16), Alex Hanus (19), Lenka Saturyová (17) a Patrik Vališ (18) mají slibně nakročeno k tomu zazářit na domácí i světové modelingové scéně, což potvrzují světové úspěchy výherců z minulých ročníků soutěže.

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Vítězové letošního ročníku Elite Model Look s Denisou Dvořákovou (nalevo), Michaelou Kociánovou (napravo) a ředitelem soutěže Sašou Jány

„Věřím, že jsme dnes hostům a odborníkům z oblasti módy představili nové modelky a modely s potenciálem Hany Jiříčkové, Daniely Kociánové, Michaely Hlaváčkové nebo Josefa Utěkala a že je brzy budeme vídat na světových molech a titulních stranách módních magazínů,“ říká ředitel soutěže Saša Jány.

Jako v předchozích ročnících se i tohoto slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například vítězky světových finále Elite Model Look Denisa Dvořáková, Eva Klímková, Barbora Podzimková a Jana Tvrdíková a také slovenské topmodelky Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a další.

Foto: Schwarzkopf Elite Model Look

Barbora Podzimková

O  hudební zážitek se v rámci finále postaral francouzský zpěvák Adam Naas. Finálovým večerem provázeli Hana Vagnerová a Vladimír Polívka. Scénu v rámci letošního ročníku navrhl renomovaný scénograf Marek Cpin. Někteří z významných hostů se pak přesunuli na večírek do pražského Sasazu.

V průběhu měsíce září se v obchodních centrech po celé ČR a SR uskuteční celkem 21 castingů, které odstartují další ročník soutěže. Mohou se do ní přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm.

Reklama

Související témata:

Výběr článků