Článek
Do prodejny vešlo šest osob oblečených v bílých overalech se zahalenou tváří. Jeden z lupičů pak zůstal na stráži před prodejnou. „Maskované osoby pomocí seker a kladiv rozbily skleněné vitríny, z nichž odcizily šperky dosud nezjištěné hodnoty,“ uvedla slovenská policie na Facebooku.
K loupeži došlo v neděli večer a slovenská policie nadále žádá veřejnost o pomoc. „Touto cestou žádáme veřejnost o pomoc, a to především občany, kteří se v čase incidentu nacházeli v nákupním centru nebo v jeho blízkém okolí a mohli být svědky pohybu pachatelů před nebo po činu,“ uvedla policie.
Vyšetřovatelé věří, že někdo mohl vidět, jak se pachatelé před činem převlékali do overalů a návštěvníci obchodního centra mohli vidět, jak přijížděli nebo odjížděli z místa činu.
