Hlavní obsah

Do roztrhání těla. Koalice Spolu vytrolila ANO

2. 9. 2021, 12:22
Novinky, jas

Hnutí ANO v čele s premiérem Andrejem Babišem ve čtvrtek oficiálně zahájilo předvolební kampaň. Mezi velkolepými sliby Babiš zdůraznil, že pro občany bude pracovat „do roztrhání těla”. Stejné heslo podpořené webovou stránkou přitom pustila do světa i koalice Spolu.

Foto: koláž SPOLU a ČTK

Článek

„Budu se za vás rvát až do roztrhání těla,“ pokusil se Babiš v Ústí nad Labem navnadit potenciální voliče. Takto byl ostatně pojmenován i představovaný program hnutí.

Stejné heslo za Babišem i dalšími řečníky prezentovali transparenty se vztyčenými ukazováčky i aktéři zahájení kampaně.

Žádní ilegální migranti, průměrný důchod 20 tisíc. Babiš zahájil kampaň

Parlamentní volby

Ve stejné době, kdy premiér vyjmenovával své úspěchy, oháněl se programem a sliboval, že může být ještě lépe, zveřejnil šéf ODS Petr Fiala na Twitteru velmi podobný vizuál a odkaz na webovou stránku s krátkým sdělením.

„Budeme bojovat, dokud nezvítězí změna. Až do roztrhání těla,“ což doplnil mrkajícím smajlíkem.

Doména byla registrována v úterý, a kromě vizuálu na ní zatím není další obsah. Podle údajů v registru je držitelem domény ODS, která ji již začala prezentovat i na svých sociálních sítích.

Volby 2022

Komunální a první kolo senátních voleb jsou u konce, proběhly v pátek 23. září a v sobotu 24. září 2022. Všechny informace o průběhu voleb najdete ve volebním průvodci. Volby do Senátu pokračovaly 2. kolem 30. září a 1. října. Nyní známe kompletní výsledky. Jak dopadly volby v ostře sledované Jihlavě?

Výsledky voleb

Reklama

Související témata:

Výběr článků