Hlavní obsah

Portál Spráce.cz nabízí uživatelům snadnější přístup k inzerátům

12. 7. 2011, 15:40
Novinky, Karel Kvapil

Pracovní portál Spráce.cz připravil pro své uživatele nové funkcionality. Lidé se tak nyní velice snadno dostanou k posledním nalezeným pozicím, nebo si je mohou založit do tzv. „šuplíku“ k pozdějšímu využití.

Článek

„Dokončili jsme již slibovanou druhou fázi tzv. pinnování, neboli připnutí Spráce.cz na plochu. Uživatelé se nyní velice snadno mohou dostat k posledním devíti navštíveným inzerátům. Dostanou se i na poslední stránku s vyhledáváním, a to vše díky dynamicky se měnícímu jumplistu. Jak připnout Spráci.cz na lištu se dozvíte v návodu. Pak lze vše snadno používat po kliknutí pravým tlačítkem myši na ikonu Spráce.cz umístěnou na liště Start,“ vysvětluje produktový manažer HR portálu Spráce.cz Ondřej Wretzl a dodává:

„Už nyní můžeme slíbit, že se nejedná o poslední novinku, kterou v rámci pinnování ve spolupráci s Microsoftem připravujeme.“

Šuplík pro ukládání

Druhá nová funkcionalita nazvaná „Šuplík“ nabízí všem přihlášeným uživatelům možnost si navštívené nabízené pozice uložit a vrátit se k nim později prostřednictvím nového menu v sekci Moje Spráce. Takto uložené pozice jsou navíc označeny ikonou kufříku. Ze šuplíku lze inzeráty kdykoliv odebrat. Samozřejmostí je také rozdělování pozic na aktivní a již ukončené nabídky práce.

Přihlášení uživatelé mají možnost prohlížet si všechny navštívené inzeráty za posledních 30 dní. Najít je lze v sekci Moje Spráce pod názvem „Navštívené“. Na webovém výpisu jsou pak navštívené pozice označeny ikonou oka. Přibyla i nová funkce Najít podobný inzerát. Tento odkaz uživatele přesměruje na další podobné nabízené a aktivní pozice.

Možnost oslovení firmami

„Upravili jsme i fulltextové vyhledávání a přidali možnost, díky které se mohou uchazeči o práci nechat po vystavení svého životopisu přímo oslovit firmami. Jedná se o tzv. pasivní režim,“ říká Ondřej Wretzl.

„Nezapomněli jsme ani na naše klienty. Pro ně jsme připravili rozšířený registrační formulář, který nám pomůže, díky sesbíraným datům, upravovat portál Spráce.cz ke spokojenosti klientů i uchazečů,“ dodává závěrem.

Reklama

Související témata:

Výběr článků