Hlavní obsah

Víkend tvrdých žánrů: M-klub rozburácí grindové kapely i Elektrick Manni s Řezníkem

13. 4. 2018, 14:45
Novinky, Ondřej Smolka

M-klub ve Valašském Meziříčí připravil na víkend 13. až 14. dubna koncerty pro posluchače tvrdších žánrů. V pátek se uskuteční v pořadí 5. Death-grind-core Session, kde zahraje šestice kapel a v sobotu ve sklepení spojí síly v rámci společného mini turné kapela Elektrick Mann a parta Sodoma Gomora.

Foto: Promo Elektrick Mann
Článek

Opět po roce se sklepení legendárního M-klubu zaplní fanoušky nejtvrdších z žánrů, neboť se zde připravuje pátá várka Death-grind-core Session. Celkem šest spřízněných kapel zahraje na magický pátek třináctého od devatenácté hodiny. Z Uherského Hradiště dorazí death-grind parta Melancholy Pessimism, z Brna Mincing Fury and G.C.o.Q.D., z Vansdorfu můžeme očekávat příjezd melodic-blackened-death-metalové kapelky Secret of Darkness. Domácí scénu zastoupí hardcore-crustoví Facan a Bastard Instinkt a z nedalekého Rožnova se přiřítí black-grindová Slečna Anal Phabet.

V sobotu bude pařba v M-klubu pokračovat. Oblíbená meziříčská alkoholová sebranka Elektrick Mann nepřestala i přes úmrtí legendárního frontmana Ice –Býho tvořit a letos spojila síly s horrorcore rapperem Řezníkem. Ze vzájemné spolupráce vznikl rozverný videosingl s názvem Tralala Tralala a také miniturné, které obsahuje pouze čtyři zastávky a slibuje spoustu delirického běsnění. O afterparty se následně postará Washelll z party Check da Skills a b2b DJ III Rick z SG. Začátek koncertu je ve dvacet hodin.

Vstupenky na oba víkendové koncerty jsou k dostání také v předprodeji, a to v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

Reklama

Výběr článků