Hlavní obsah

Valmez pořádá první Veletrh pracovních příležitostí

13. 4. 2018, 17:32
Novinky, Ondřej Smolka

V Kulturním zařízení ve Valašském Meziříčí se v pondělí 16. dubna uskuteční Veletrh pracovních příležitostí, na němž se budou po celý den prezentovat firmy z nejbližšího okolí a zájemcům o práci budou přímo na místě podávat podrobné informace o volných místech. Vše začne v 9.00 a potrvá do 17.00.

Foto: Ondřej Smolka
Článek

Hledáte práci nebo toužíte po změně zaměstnání, ale nevíte, kam by vaše kroky mohly v budoucnu směřovat? To jsou dva hlavní důvody, proč se v prostorách meziříčského zámku Žerotínů uskuteční Veletrh pracovních příležitostí.

Rozhodnout se oslovit konkrétní firmy za účelem hledání nového, či vysněného zaměstnání je první a pro většinu jeden z nejtěžších kroků v kariéře. Na Veletrhu pracovních příležitostí se proto zájemci setkají s konkrétními zástupci firem Brose, Baur Formschaumtechnik, Robe, IST – Innovative Sensor Technology, Schott – Glass Made of Ideas, Charita ČR, Lipoelastic Medical Products, Gumárny Zubří, Tesco, JDE – Jacobs Douwe Egberts, Hajdik a. s., Nemocnice Valašské Meziříčí a Vsetínská nemocnice, MM Reality, DEZA, PWO a Auto Kora.

Ti jim přímo na místě sdělí vše ohledně jimi nabízených míst a také poradí, co je třeba pro úspěšné přijetí splnit, či ovládat.

Reklama

Související témata:

Výběr článků