Hrotovice si s Litomyšlí poradily

Novinky, Michaela Poláková

Sezonu druhé národní ligy volejbalistů zahájili i dva zástupci Vysočiny. Jedním z nich je celek Hrotovic.

Sport V hotel Hrotovice – VK Litomyšl 3:0 (18, 15, 19) a 3:1 (19, -26, 23, 17)

V sobotu 29. září zahájili hrotovičtí volejbalisté čtvrtou sezonu v druhé lize. K prvnímu měření sil jim los na domácí palubovku poslal nováčka soutěže z Litomyšle. Do kádru Hrotovic přišel místo Kracla na post libera Doležal z Třebíče.

První utkání bylo jasně v režii domácích. Ve druhém zápase se hosté zlepšili zejména na servisu a podařilo se jim získat druhý set. Ve třetím setu se dostali do vedení 15:19, ale domácí hlavně zlepšenou obranou na síti koncovku setu otočili ve svůj prospěch. Ve čtvrtém setu už hosté rezignovali a dvě výhry zůstaly v Hrotovicích.

K dalšímu utkání jedou hrotovičtí do Ústí nad Orlicí. Ústí v prvním kole doma dvakrát prohrálo a tak to tam tradičně nebudou mít hosté jednoduché.

Sestava Hrotovic: Kolouch, Pa + Pe Roupcovi, Pečenka, Škoda, Doležal, Beránek, Cafourek, Bartes