Hlavní obsah

Anna Julie Slováčková a kapela Aura vydávají nový videoklip k singlu Co víc

29. 6. 2020, 17:17
Novinky, René Kekely

Zpěvačka a herečka Anna Julie Slováčková, která prožívá těžké období po zdravotní stránce, si nadělila předčasně k narozeninám píseň a videoklip plný optimismu a pozitivní energie. Natočila jej se svou kapelou Aura.

Foto: MusicRise/ Adam Podrápský

Anna Julie Slováčková má nový klip

Článek

Anička, která absolvovala náročnou operaci a podstupuje další onkologickou léčbu, ale jen tak nesedí v koutě. Naopak má spoustu energie a hned, jak si trochu odpočinula, pustila se do práce. Píseň s názvem Co víc je první píseň kapely Aura, na jejíž textu a hudbě se kapela nepodílela.

Píseň napsala skladatelka, textařka, zpěvačka Patricie Fuxová a vznikla na začátku spolupráce Aničky s frontmankou kapely Vesna – Patricií.

„S Patricií jsme se před rokem na jaře sešly na kafíčko v centru Prahy. Jakožto velká milovnice hudební kapely Vesna jsem měla ze setkání velikou radost. Zavzpomínaly jsme na staré časy, kdy jsme si jako malé hrály společně na oslavě narozenin u nich doma. Patricie mi dokonce později přinesla i fotografie z té oslavy,” zavzpomínala Anna Julie Slováčková.

Spolupráce vznikla právě u písně Co víc a pokračovala singlem Nepopsaná, který vyšel ven již v prosinci. Píseň Co víc je však více taneční a nakopávací song, proto se autoři rozhodli počkat s jeho zveřejněním až na léto.

„Píseň už jsme s kapelou nahráli na podzim, já zpěvy dokonce den předtím, než mi oznámili, že jsem nemocná. Myslím ale, že lepší načasování premiéry písničky jsme si vybrat nemohli. Lidé už chtějí vidět slunce, užívat si léta a k tomu pozitivní písničky prostě patří,” prozradila zpěvačka.

Hudební produkce se jako u Nepopsané chopil Igor Ochepovsky.

Singly Nepopsaná a Co víc ale nejsou posledním společným počinem této trojice.

„Právě pracujeme na mém debutovém CD. Když jsem si vzala do hlavy, že bych jako správná zpěvačka měla konečně vydat cédéčko, byla pro mě Patricie a Igor jasná volba, s kým na něm chci spolupracovat. Pod rukama nám právě teď vznikají krásné nové písně a my se společně s kapelou nemůžeme dočkat, až je fanouškům zahrajeme a představíme jim tak i naše nové CD, které pokřtíme 12. února 2021 v Praze.”

Anička Slováčková, která je také vzorem pro mnohé dívky a ženy, u nichž lékaři diagnostikovali onemocnění prsu, rovněž prozradila, že na CD nebudou chybět již zmiňované singly Nepopsaná a Co víc, zároveň bude obsahovat již dlouho hrané písně kapely, nové singly ale i pár překvapení.

Nový videoklip Anny Julie Slováčkové si lze prohlédnout na: https://www.youtube.com/watch?v=DLt5L9PtHKw

Reklama

Související témata:

Výběr článků