Hlavní obsah

V klipu skupiny Like-it k písni Křídla hraje Štěpán Kozub

24. 6. 2020, 10:10
Právo, jaš, kul

Loňský rok byl pro kapelu Like-it úspěšný. Její skladby Nádech a Mrazí se zařadily mezi nejhranější písničky v českém éteru. A nyní formace z Vysočiny přichází s novým videoklipem k singlu Křídla. Hlavní roli si v něm vytvořil ostravský herec Štěpán Kozub.

Klip kapely Like-it k písni KřídlaVideo: BrainZone

 
Článek

Natáčení klipu probíhalo na střeše pražského klubu Roxy a realizace se ujal tým kolem režiséra Daniela Růžičky. „Počasí se vydařilo a vše proběhlo bezproblémově a na čas. Oceňujeme především profesionalitu lidí, kteří měli klip na starosti. Natáčení jsme si moc užívali,“ uvedl frontman kapely Dominik Kříž.

Ústřední postavu klipu, ušlápnutého mladíka, který se nakonec přece jen odváže, si zahrál herec Štěpán Kozub: „I přes všechnu pracovní vytíženost, kterou teďka mám, jsem moc rád na natáčení kývl a přijel. Líbí se mi, jak je písnička pozitivní,“ uvedl Kozub.

Foto: BrainZone

Štěpán Kozub klipu kapely Like-it.

„Písničky odjakživa píšeme spolu, někdo donese nápad a s ním se dál pracuje, až je z toho celek, na kterém se podíleli všichni. A tak je i to v případě Křídel. Singl jsme připravovali v průběhu minulého roku a postupně jsme ho pak vychytávali během koncertování,“ upřesnil Kříž.

Kapela pracuje na svém debutovém albu, které by mělo vyjít na podzim. Křest desky je naplánován na 4. prosince 2020 v třebíčském klubu Roxy.

Reklama

Související témata:

Výběr článků