Hlavní obsah

Simply Red vydají album Blue Eyed Soul a zamíří do Prahy

17. 9. 2019, 9:53
Novinky, Stanislav Dvořák

Skupina Simply Red má hodně starých hitů, ale rozhodla se nežít z minulosti a po letech nabídne v listopadu plnohodnotné album s novým materiálem pod názvem Blue Eyed Soul. Zároveň vyrážejí na evropské turné, které se zastaví 22. listopadu v Praze (Forum Karlín).

Foto: Zbyněk Stanislav, Právo

Simply Red v Praze

Článek

Po loňském živáku a po sólové desce Micka Hucknalla American Soul se letos fanoušci dočkají nového řadového alba Simply Red, již klasické soul-funkové skupiny, která už jednou ohlásila konec, ale po pauze obnovila činnost.

Na koncertě ale legenda osmdesátých a devadesátých let nezahraje jen svou novinku. Fandové se určitě dočkají megahitů jako If You Don’t Know Me By Now, You Make Me Feel Brand New, Stars a Holding Back the Years.

Simply Red už desítky let elegantně míchají soul, reggae, funky a jazz a frontman Mick Hucknall pořád patří k nejlepším soulovým vokalistům na světě.

Nové turné nabídne 33 koncertů. Vstupenky budou v prodeji od pátku 20. září 2019. Na všechny evropské koncerty budou k dispozici i VIP balíčky obsahující limitovanou edici upomínkových předmětů. Více informací na eventtravel.com a livenation.cz.

Může se vám hodit na Zboží.cz:

Reklama

Výběr článků