Hlavní obsah

Potvrzeno. Young Sheldon naváže na Teorii velkého třesku už letos

14. 3. 2017, 12:48
Novinky, Stanislav Dvořák

Příběh předcházející seriálu Teorie velkého třesku, kde vystupuje malý otravný génius Sheldon Cooper, přijde ještě letos, uvedl server BBC. Bude se jmenovat Young Sheldon (Mladý Sheldon).

Foto: Profimedia.cz

Iain Armitage (malý Sheldon)

Článek

Tvůrci superúspěšného sitkomu Chuck Lorre a Steve Molaro se chtějí zaměřit na dětství budoucího fyzika v Texasu, kde ho vychovávali nábožensky založená matka a otec alkoholik. Malého Sheldona bude hrát Iain Armitage a bude mu devět let. Známý představitel dospělého Sheldona Jim Parsons s tvůrci seriálu spolupracuje.

Foto: CBS

Jim Parsons

Jak už dříve naznačily neoficiální zprávy, jeho matku hraje Zoe Perryová, která je skutečnou dcerou herečky, jež hrála Sheldonovu matku v Teorii velkého třesku. Scénář napsal hlavně Steve Molaro a první epizodu bude režírovat Jon Favreau.

Kdy skončí Teorie velkého třesku?

Steve Molaro podle BBC očekával, že slavný seriál po desáté řadě zřejmě skončí. Šlo ale o neoficiální výroky. Podle jiných zahraničních médií naopak seriál bude pokračovat ještě dva roky. Starý i nový seriál se patrně budou po nějakou dobu vysílat současně.

Teorie velkého třesku už posbírala mnoho cen včetně Emmy a sledovanost je stále velmi dobrá. Patří také k nejdražším seriálům vůbec. V roce 2014 si herci Jim Parsons, Johnny Galecki a Kaley Cuocová prosadili rekordní  honoráře jeden milión dolarů za dvacetiminutovou epizodu. Stejnou částku dostávali i někteří herci ze seriálu Přátelé v devadesátých letech, tehdy měl ovšem dolar větší hodnotu.

Reklama

Výběr článků