Hlavní obsah

Nová alba: Halsey, Chvrches, One Republic a Bruno Ferrari

1. 9. 2021, 7:00
Právo, Jaroslav Špulák

S koncem prázdnin se hlásí s novými alby větší jména na hudební scéně. Kolekce od Halsey, Chvrches i One Republic patří mezi ty očekávané, zvláště mezi mladšími hudebními fanoušky. Českou scénu mezi novinkami reprezentuje Bruno Ferrari.

Foto: Novinky

Nová alba

Článek

Halsey: If I Can’t Have Love, I Want Power

Americká zpěvačka a hudebnice Halsey se ve skutečnosti jmenuje Ashley Nicolette Frangipaneová. Na svém čtvrtém albu spolupracovala s Trentem Reznorem a Atticusem Rossem, dvojicí, která v minulosti získala Zlatý Glóbus, Grammy i Oscara. Stylově se jedná o alternativní pop, pozoruhodný je provokativní obal.

Foto: Universal Music

Nové album

Chvrches: Screen Violence

Čtvrté studiové album skotské kapely Chvrches přináší pokračování jejího hudebního příběhu. Stylově se pohybuje v oblasti promyšleného synthpopu, nad ním stojí lákavý hlas zpěvačky Lauren Mayberryové.

Foto: EMI

Nové album

One Republic: Human

Vydání nového alba americké poprockové kapely One Republic bylo oznámeno již v září roku 2019. Pak ale přišla pandemie a skupina emisi odložila. Vznikaly nicméně dál nové písně, a ty nejlepší z posledních dvou let jsou prý na desce.

Foto: Interscope

Nové album

Bruno Ferrari: Electrofantasex

Spoluhráč Lou Reeda či Tori Amos, baskytarista Fernando Saunders, zpěvačka skupiny Khoiba Ema Brabcová, elektronický mág Moimir Papalescu, impresario souboru Prague Burlesque David Jahn či moderátorka zpravodajství Zuzana Tvarůžková se podíleli spolu s Brunem Ferrarim na jeho novém albu. Hudebně se pohybuje v oblasti elektroniky a diska.

Foto: archiv umělce

Nové album

Může se vám hodit na Zboží.cz:

Reklama

Související témata:

Výběr článků