Článek
Loučení nazvané Back to The Beginning nastalo v závěru celého programu, který trval od odpoledních hodin. Ozzy Osbourne vyjel na pódium na trůnu, neboť jeho zdravotní stav mu nedovoluje pohyb bez podpory hole, pozdravil fanoušky a za doprovodu kytaristů Zakka Wyldea, baskytaristy Mika Ineze a bubeníka Tommyho Clufetose zazpíval písně I Don't Know, Mr. Crowley, Suicide Solution, Mama I'm Comming Home a Crazy Train.

Ozzy Osbourne (druhý zprava) a Black Sabbath na snímku pořízeném den před rozlučkovým koncertem
Publikum bylo nadšené, zpěváka podporovalo svými hlasivkami, koncert měl energii. Osbourne zpíval takříkajíc po svém a vše bylo vlastně nesmírně dojemné.
Jakmile se Osbourne rozloučil za sebe, loučil se i spolu se svými kolegy z Black Sabbath, skupinou, kterou v roce 1968 právě v Birminghamu založili. Na pódiu s ním byli kytarista Tony Iommi, baskytarista Geezer Butler a bubeník Bill Ward. Zahráli písně War Pigs, N. I. B., Iron Man a Paranoid, tedy ty nejpopulárnější.
Na pódiu se během celého dne vystřídala řada světových rockových hvězd. Úplně první vystoupili američtí rockeři Mastodon, následovali Rival Sons, Anthrax, Halestorm, Alice In Chains, Pantera, Tool, Slayer, Guns N'Roses, Metallica a v různých uskupeních i Billy Corgan, Jack Black, Yungblud, Fred Durst a další.