Hlavní obsah

Polívková se promění v Langmajera v komedii Po čem muži touží 2

20. 1. 2022, 12:44

Volné pokračování komedie Po čem muži touží 2 má trailer. Střet mužského a ženského světa v odlehčeném podání natočil Rudolf Havlík.

Trailer k filmu Po čem muži touží 2Video: CinemArtCZ

 
Článek

Zklamaná psycholožka Irena (Anna Polívková) si přeje být mužem. Díky kouzlu se jí to splní a probudí se v těle muže (Jiřího Langmajera). Jediný, kdo věří, že v mužském těle se skrývá Irena, je soused Radim (Marek Taclík). Právě on ji provede chlapským světem.

V komedii s zahráli také Tereza Kostková, Pavel Šimčík, Ondřej Kavan, Leoš Noha, Oskar Hes, Zuzana Kronerová, Jiří Maryško, Radek Holub, Michal Kavalčík, Martina Babišová a Pavlína Němcová.

Foto: Cinemart

Jiří Langmajer je Irena.

„Snažil jsem se tak nějak po svém s tou holkou ve mně vypořádat a doufám, že tak, aby se lidi bavili....“ říká Jiří Langmajer a dodává se smíchem. „Komu se to povede v pětapadesáti letech sedět v maskérně a nechat si nalíčit oči, dostat podprdu a jít na plac? Jsem spokojen! “

RECENZE: Láska, pejskové, Polívka a Pidrmanová ve sluníčkovém světě

Filmy a seriály

„Je hrozně příjemný, když člověk pracuje s lidmi, které zná, s týmem, který má rád, s lidmi, kterých si váží. Mě poutá s Rudou Havlíkem dneska už blízký přátelství, a to je ohromná přidaná hodnota. Člověk pracuje, vydělává peníze, ale je i s lidmi, se kterými mu je dobře. To je na tom super,“ doplňuje Jiří Langmajer.

Film by měl vstoupit do kin 21. dubna 2022.

Reklama

Výběr článků