Hlavní obsah

Čtvrtníček, Pagáčová a Příkazký točí Agrometal

27. 7. 2022, 9:48

Co se stane, když kluk z vesnice potřebuje vyhrát hudební soutěž, ale nemá kapelu a nic neumí? Odpověď nabídne komediální seriál Agrometal, který připravuje Prima.

Foto: TV Prima

Lukáš Příkazký (Agrometal).

Článek

Agrometal je oblíbené označení pro produkci netalentovaných metalových/rockových kapel z venkova, které opakují hudební klišé a zpívají většinou hloupé texty. Příběh režiséra Karla Janáka se odehrává ve fiktivní vesnici Čertice.

Obsadil Lukáše Příkazkého, Kristýnu Leichtovou, Petra Stacha, Jaroslava Plesla, Matouše Rumla, Patricii Pagáčovou, Ondřeje Malého, Petra Čtvrtníčka, Andreu Růžičkovou, Milana Šteindlera a další.

Foto: TV Prima

Patricie Pagáčová a Lukáš Příkazký.

Hlavní hrdina Lukyn (Lukáš Příkazký) sice nic neumí, ale rozhodne se prorazit v hudební branži.

„Postava, kterou hraju, má průšvih, protože prošvihne výročí svatby. Na čerpací stanici následně vidí plakát, který informuje o soutěži amatérských kapel. Hlavním lákadlem je ovšem to, že vítěz soutěže získá motorku. Lukynovi se to zdá jako geniální nápad a myslí si, že případná výhra by vyžehlila problémy s jeho manželkou,“ popsal herec.

Foto: TV Prima

Karel Janák

„Práce na tomto seriálu je veliká radost, a to nejen proto, že režisérem je můj manžel Karel Janák. Máme super vtipný scénář a skvěle fungující obsazení. Diváci se rozhodně mají na co těšit,“ tvrdí producentka seriálu Romana Goščíková, která ztvární i jednu z komediálních postav.

„Já bych si přál, aby si tento seriál diváci hlavně užili. Mým úkolem bylo oslovit široké publikum, aby si tam zkrátka každý našel to své, a moc doufám, že se nám to podaří,“ dodal Janák.

Reklama

Výběr článků