Článek
Policisté si pro výrobce a prodejce drog v jedné osobě došli minulý týden, o akci informovali ve středu.
„Protože na bušení ani policejní výzvy nikdo nereagoval, nastoupila zásahová jednotka. Ta provedla taktický vstup do objektu. Uvnitř policisté našli tři dospělé osoby, ale také dvě děti. Komplikací při zásahu byl i urostlý rotvajler, kterého museli policisté zajistit,“ popsal policejní mluvčí David Chaloupka.
V domě policisté objevili varnu pervitinu, už vyrobenou drogu i další chemikálie. Těch měl muž takovou zásobu, že by z nich mohl uvařit pervitin v hodnotě několika milionů korun.
„Muž je podezřelý z neoprávněné výroby a jiného nakládání s omamnými nebo psychotropními látkami. Skončil ve vazbě, kde si počká na soud,“ dodal Chaloupka.

