Hlavní obsah

V Mohelnici se obnažoval opilec, nadýchal přes pět promile

Notně se posilnil alkoholem, a to ho zcela zbavilo zábran. Namol opilý se padesátník povaloval a také obnažoval v Mohelnici na Šumpersku, a to před zraky veřejnosti. Jeden z kolemjdoucích jeho počínání proto oznámil prostřednictvím linky 158 policii. Muži zákona podnapilého muže na místě zadrželi a později byl převezen do nemocnice v Šumperku.

Foto: Pavel Jaňurek, Novinky

Policie, ilustrační foto

Článek

Incident se odehrál před prodejnou v ulici Nádražní v Mohelnici. „Na místo přivolaná naše hlídka tam zjistila, že se vlivem opilosti muž povaloval a také obnažoval, a to před zraky široké veřejnosti. Byl proto zajištěn a převezen na služebnu,“ informovala v úterý policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Dechovou zkouškou, jak dále uvedla, muži bylo naměřeno 5,15 promile. „Následně u něho došlo ke zhoršenému vnímání, koordinaci pohybů a celkově byly jeho smysly otupeny, proto si ho převzala na místě do vlastní péče záchranná služba a převezla ho do nemocnice v Šumperku,“ konstatovala mluvčí.

Jednáním muže se bude zabývat příslušný správní orgán. Za přestupek proti veřejnému pořádku hrozí pokuta ve výši až 10 tisíc korun.

Výběr článků

Načítám