Článek
O pátrání informoval mluvčí policie Jan Rybanský. Spolupracovníci pohřešovaného se obrátili na policii tento týden v pondělí s tím, že již několik dní nedorazil a není u něj zvykem, že by o sobě nepodal alespoň nějakou zprávu.
Naposledy 53letého Jaroslava Horára viděli před týdnem ve čtvrtek 13. srpna brzy ráno, když končil noční službu na pracovišti v ulici Botevova. O jakou profesi se jedná, policisté nezmínili.
„Od té doby jako by se po něm slehla zem. Jeho kolegové tak mají strach o jeho život a zdraví. Kriminalisté do současné doby propátrali všechna vytipovaná místa včetně jeho bydliště, ale doposud se ho najít nepodařilo,“ uvedl mluvčí.
K jeho popisu policisté uvedli, že je zhruba 175 cm vysoký, má silnější postavu, krátké prošedivělé vlasy a modré oči. Při chůzi si pomáhá tzv. francouzskou holí a obvykle měl s sebou batoh.
„Při komunikaci zadrhává. Naposledy byl oblečen do černých kapsáčových kalhot, béžové mikiny a světlých tenisek,“ dodal Rybanský.
Policisté prosí případné svědky, aby se s informacemi o pohřešovaném obrátili na linku 158.