Hlavní obsah

Ohořelá mrtvola na Karlovarsku: Policie po 10 letech zadržela podezřelé

13. 1. 2022, 16:43 • Aktualizováno 13. 1. 2022, 17:28

Policie podle informací Práva zadržela tři muže, které podezřívá z 10 let staré vraždy na Karlovarsku. Soud je ve čtvrtek poslal do vazby z obavy, že by mohli uprchnout nebo ovlivňovat svědky. Trojici zatkli detektivové z policejního útvaru Tempus, kteří se zabývají nevyřešenými případy, tzv. pomníčky.

Hajný popisuje nález mrtvolyVideo: Rudolf Voleman, Právo

 
Článek

Do rukou se policistům dostaly nové důkazy, které je nasměrovaly k možným pachatelům. Obětí měl být 33letý muž, jehož ohořelé tělo našel v říjnu 2011 hajný pod doutnajícími kládami u lesní cesty mezi obcemi Hlinky a Přílezy na Karlovarsku.

Detektivové znovu pátrají po těle zmizelé Jany Paurové v okolí jejího domu

Krimi

Pitva tehdy prokázala, že muž zemřel násilnou smrtí. „Při plnění svých služebních povinností jsem spatřil v příkopu u cesty kouř z doutnajících zbytků dříví,“ popisoval tenkrát lesní revírník Ludvík Poláček.

Policejní tým řešící dávné vraždy obměnil členy včetně šéfa. Na Mrázkovi dělá dál

Domácí

„Zastavil jsem, protože jsem měl obavy, aby se oheň nerozšířil do lesa. Pod ohořelým dřívím ale byly patrné lidské ostatky. Rozpoznal jsem části těla ve značném stadiu ohoření. Evidentně jsem tam viděl části dolních lidských končetin,“ dodal lesník, který na místo přivolal policii.

Reklama

Související články

Výběr článků