Hlavní obsah

Nehoda u Brozan má druhou oběť, zemřel osmiletý chlapec

17. 7. 2017, 9:28

Nedělní nehoda u Brozan nad Ohří na Litoměřicku má druhou oběť. V nemocnici zemřel nezletilý chlapec, řekla v pondělí krajská policejní mluvčí Alena Bartošová. Řidič zemřel na místě. Třetí obětí nedělních nehod v Ústeckém kraji je mladá žena, která zahynula na Lounsku.

Foto: Milan Malíček, Právo

Článek

Na silnici třetí třídy mezi obcemi Chotěšov a Brozany nad Ohří zahynul v neděli ráno na místě třicetiletý řidič. S vozem Opel Corsa vyjel mimo silnici a narazil do stromu. Těžce zraněného osmiletého chlapce převáželi záchranáři sanitkou do traumacentra v pražském Motole. Vrtulník nemohl kvůli mlze vzlétnout. „Nezletilý chlapec po převozu do nemocnice zemřel,“ uvedla Bartošová. [celá zpráva]

Další tragická nehoda se stala v neděli odpoledne za Petrohradem na Lounsku na silnici z Prahy do Karlových Varů. „Řidič osobního vozu vjel do protisměru, kde se srazil s osobním autem. Na místě zemřela spolujezdkyně, mladá žena,“ doplnila Bartošová. Řidič utrpěl lehké zranění.

Příčiny obou havárií vyšetřují policisté. Podle denních statistik Policejního prezidia zemřelo v neděli na silnicích v České republice sedm lidí, tři z nich v Ústeckém kraji. V kraji se stalo 19 havárií. Jeden člověk byl těžce zraněn, dalších 14 lehce.

Reklama

Související témata:

Výběr článků