Hlavní obsah

Mladý motorkář nepřežil střet s automobilem, spolujezdkyně bojuje o život

16. 6. 2012, 19:27 • Aktualizováno 16. 6. 2012, 23:05
Právo, Jiří Růžička

Šestadvacetiletý motocyklista nepřežil v sobotu v podvečer čelní srážku s osobním automobilem v Buchlovských vrších na Uherskohradišťsku. Několik minut po havárii nalezli záchranáři asi dvacet metrů od místa střetu jeho těžce zraněnou přítelkyni. Záchranáři od 19. hodiny bojují o její život, do nemocnice ji transportoval vrtulník.

Článek

„Řidič z Opavy a jeho o tři roky mladší spolujezdkyně jeli na motorce od Uherského Hradiště směrem na Brno. Při průjezdu pravotočivé zatáčky nezvládl řízení a srazil se s protijedoucím osobním autem, kde jeli tři lidé z Uherskohradišťska. Řidič motorky na následky zranění na místě zemřel,“ uvedla Milena Šabatová z Policie ČR Uherské Hradiště.

„Jeho spolujezdkyně byla transportována vrtulníkem do nemocnice. Lidé z osobního auta utrpěli lehká zranění a byli rychlou záchrannou službou odvezeni do nemocnice v Uherském Hradišti,“ doplnila Šabatová.

K události došlo v místech, která je záchranáři označována jako zatáčka smrti. „Celé buchlovské kopce stojí, policisté řídí dopravu,“ informovala Macalíková.

Reklama

Související témata:

Výběr článků