Hlavní obsah

Zuzana Norisová nosí pod sukní tepláky

23. 2. 2005, 11:39 – PRAHA

Muzikálová hvězda Zuzana Norisová je v současné době tak vytížená, že si nemůže dovolit onemocnět. Aby se ubránila řádící chřipce, je ochotná si pod sukni podvléknout i tepláky.

Foto: Josef Zajíc

Ostrava 23.5.2018 Výstava kočárku v Ostravském muzeu.

Článek

"Děsí mě zimní počasí a chřipky. Nemohu si dovolit onemocnět, tak dělám všechno pro to, aby se mi nachlazení vyhnulo. Dokonce nosím pod svou dlouhou sukní tepláky. Uznávám, že to sice není úplně normální, ale ony tak pěkně hřejí. A dlouhé sukně pak vypadají docela načančaně, takže nikoho ani nenapadne, co pod nimi můžu mít," prozradila Zuzana.

Norisová je známá tím, že si potrpí na extravagantní oblečení. Velmi ráda chodí po obchodech s módním zbožím. Naučila se tak rychle odreagovat a odpočinout od práce.

Při nákupech relaxuje

"Nakupování hadérků je pro mne především relaxace. Nejraději mám období slev. To lítám po buticích a koukám, co bych na sebe navěsila. Jen teď na to bohužel nemám čas a kromě toho mi vadí, že při zimních nákupech toho člověk musí při zkoušení moc sundávat," uvedla.

"Ale nákupy zbožňuji. Mám ráda módu především ulítlou a hodně pohodlnou a barevnou. Ty různé barvy dodávají do života optimismus. Nerada chodím v něčem konvenčním. Nějaký klasický kostýmek mě teď určitě nezajímá," dodala Norisová, která se prý už nemůže dočkat jara. To jí dá příležitost ukázat se v plné parádě, odhodit velké barevné svetry i dlouhé sukně.

"Počasí, které teď panuje venku, je pro mne hodně depresivní. Už se těším na jaro, až bude teplo, budu mít úplně jiný pocit. A sundám i ty tepláky," usmála se.

Reklama

Související články

Výběr článků