Hlavní obsah

Ufologové zveřejnili nové fotky slavného mimozemšťana z Roswellu

11. 5. 2015, 10:31 – Nové Mexiko
Novinky, zkr

Téměř sedmdesát let stará záhada UFO z Roswellu v americkém Novém Mexiku je stále obestřena spoustou otazníků. Ufologové nyní přišli s novými důkazy, že tam skutečně havaroval létající talíř. Minulý týden ukázali na akci „Buď svědkem“ dosud nezveřejněné snímky zachycující údajné ostatky mimozemšťana, který tam měl zahynout, uvedla agentura Reuters.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

BEZ KOMENTÁŘE: Máme fotografie mimozemšťana, který kdysi havaroval na Zemi, tvrdí ufologovéVideo: Reuters

 
Článek

V červenci 1947 byly na farmě v Novém Mexiku nalezeny trosky neidentifikovaného létajícího objektu. Úřady však záhy přišly s tvrzením, že šlo o meteorologický balón.

V šedesátých letech 20. století se pak objevila nahrávka, která údajně zachycuje pitvu mimozemšťana z Roswellu. S velkou pravděpodobností se ale jedná o padělek.

BEZ KOMENTÁŘE: Záběry z údajné pitvy mimozemšťana z Roswellu. Video se ukázalo jako podvrh

Nově zveřejněné fotografie mimozemšťana byly nalezeny v krabici na půdě domu v arizonské Sedoně. Měl je pořídit mezi lety 1947 a 1949 geolog Bernard A. Ray spolu s dalšími snímky, které zachycují Binga Crosbyho, Clarke Gablea a Dwighta Eisenhovera z jeho předprezidentského období.

Trvalo prý pět let, než byla prokázána autenticita fotografií. Podle široce uznávaného mexického specialisty na UFO Jaimeho Maussana jsou ale nepopiratelným důkazem toho, že mimozemšťané existují.

„Tyto fotografie ukazují lidské rase, mimo jakoukoli pochybnost, že mimozemské návštěvy jsou realitou,“ uvedl.

Jeho slova potvrdil i další expert na UFO Richard Dolan. „Analýzy těla tvora prezentovaného na snímku naznačují, že to není mumie, člověk ani savec.“

Reklama

Výběr článků