Hlavní obsah

Tajuplná světla na noční obloze vyděsila tisíce Američanů

6. 10. 2012, 12:00 – Cincinnati
Novinky, vps

Pořádně vystrašení byli obyvatelé amerického města Cincinnati, když minulý týden spatřili podivně se pohybující světla na noční obloze. Video upoutalo UFO komunitu, která okamžitě začala spekulovat o původu světelných koulí. Ty dokonce dostaly název Cincinnati Lights (Světla Cincinnati). Po pár dnech se ale ukázalo, že se jednalo pouze o parašutisty, kteří předváděli světelnou show.

BEZ KOMENTÁŘE: Záhadné UFO v Cincinnati odhaleno - jednalo se o parašutisty

 
Článek

Pomalu se otáčející světla byla viditelná z velké dálky, šokovala tedy mnoho lidí. Další vlna spekulací přišla po zveřejnění videa na internetu. Světelné koule totiž svým pohybem neodpovídaly letadlu, balónu ani meteoru.

Nadšenci proto začali úkaz přirovnávat k mnohým podobným nevysvětleným událostem z minulosti. Na přetřes tak přišla i záhadná světla, která se v roce 2010 objevila v El Pasu.

BEZ KOMENTÁŘE: Podobné UFO se v říjnu 2010 objevilo v El Pasu

Světla Cincinnati se však nakonec podařilo vysvětlit, jak informovalo zpravodajství NBC. Jednalo se o skupinu parašutistů, která při seskoku předváděla světelnou show. Najala si je střední škola La Salle jako součást oslavy svého výročí.

Reklama

Výběr článků